SEO dla usług

Dodany 3 grudnia 2019

SEO dla usług - zdjęcie nr 1

Dowiedz się jak pozycjonować stronę internetową z usługami. Daj się znaleźć swoim klientom dzięki pozycjonowaniu lokalnemu.

Poradnik SEO dla usług, to dedykowany zestaw porad o pozycjonowaniu stron ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki firmy oferującej usługi.

Co znajdziesz w środku Poradnika SEO dla usług?

W tym poradniku nasza Senior Specjalistka od pozycjonowania stron, Asia, przedstawia najważniejsze elementy, które warto uwzględnić zarówno na etapie budowy witryny jak i przy istniejących stronach www, które chcemy ulepszyć. W poradniku omówiony zostały między innymi następujące kwestie:

 • Co to jest pozycjonowanie?
 • Jak promować firmę poprzez pozycjonowanie lokalne?
 • Jakich słów kluczowych używać przy pozycjonowaniu lokalnym?
 • Jak dobrze przygotować stronę pod pozycjonowanie?
 • Meta Tagi – co warto o nich wiedzieć
 • Narzędzia, które pomogą ulepszyć Twoją stronę.
 • Dodatkowo poradnik zakończony jest słowniczkiem pojęć SEO, w którym wyjaśniamy wszelkie niejasności i zaznajamiamy Cię z językiem specjalistów SEO.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją naukę o pozycjonowaniu stron oraz optymalizacji polecamy Ci nasz poradnik 30 lekcji SEO, który krok po kroku wyjaśnia z jakich działań składa się proces SEO i pozwoli Ci na wstępie zweryfikować jakie parametry możesz polepszyć na swojej stronie internetowej.

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, wiedz, że tutaj istnieje kilka aspektów SEO, które znacznie się różnią od tych dedykowanych stronom z usługami, dlatego zachęcamy CIę do pobrania darmowego Poradnika SEO dla e-commerce, dedykowany jest właśnie sklepom internetowym!

SEO dla usług, czyli pozycjonowanie lokalne.

W tym poradniku omawiamy szczególnie jedną, bardzo ważną kwestię, z punktu widzenia pozycjonowania strony internetowej, na której promowane są usługi Twojej firmy. A mianowicie: Pozycjonowanie lokalne. To obszerny temat, dlatego zdecydowaliśmy się rozłożyć go na czynniki pierwsze i tak, w kontekście pozycjonowania lokalnego, omawiamy:

 • jak pozycjonować firmę lokalnie?
 • jakie słowa kluczowe dobrać aby przyciągać właściwych klientów?
 • na jakie aspekty techniczne warto zwrócić uwagę?
 • jak tworzyć teksty na stronę by pozycjonować się lokalnie?
Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces rozłożony w czasie i, co się z tym wiąże, podzielony na etapy.

W trakcie pozycjonowania strony internetowej specjalista SEO sięga po wybrane przez siebie metody, które uznaje za adekwatne do potrzeb danej witryny.  Podstawą do stworzenia strategii pozycjonowania jest audyt strony internetowej, w trakcie którego specjalista SEO m. in. sprawdza jej dostosowanie do współpracy z wyszukiwarką, określa słabe i mocne strony, zapoznaje się z dotychczasowym profilem linków.

Dodatek do poradnika: Słowniczek pojęć SEO

Zauważyliśmy, że przy czytaniu treści poradników, niektóre sformułowania mogą wydawać się trudne lub też wymagają szerszego wyjaśnienie, mimo, że na pierwszy rzut oka wydają się jasne.

Dlatego w tym poradniku zamieściliśmy wyjaśnienia do aż 24 pojęć, które pozwolą na jeszcze lepsze zrozumienie niektórych kwestii, tak ważnych dla pozycjonowanej strony internetowej.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 7 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

SEO dla usług - zdjęcie nr 2 SEO dla usług - zdjęcie nr 3

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Komentarze (3)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany