ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego

Dodany 3 grudnia 2019

ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego - zdjęcie nr 1

ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego

Kompletne źródło wiedzy na temat dostępnych kanałów i formatów reklamowych w Google.

Zapewne część z nich obiła Ci się o uszy lub nawet miałeś możliwość wykorzystania niektórych w swojej pracy, jednak zapewniamy Cię, że środowisko Google jest tak duże, że z ledwością agencje marketingowe za nim nadążają.

Dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco i wprowadzać w swojej firmie rozwiązania reklamowe, które pozwolą z różnych stron docierać do Twoich potencjalnych klientów, ściągnij poradnik!

Co znajdziesz w środku?

 • Rodzaje wyników wyszukiwania
 • Reklama w sieci wyszukiwania
 • Reklama w sieci reklamowej
 • Lightbox
 • Reklama z listą produktów
 • DSA – Dynamic search ads
 • Youtube
 • Remarketing
 • GSP – Gmail sponsored promotions
 • Promocja aplikacji mobilnych
 • Meta search – branża hotelarska
 • Kampanie eksportowe
 • Inne kanały
 • Google analytics
 • Optymalizacja kampanii
 • Strategie Marketingu Online
 • VCM – Verseo Campaign Manager
 • Doubleclick
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Słowniczek
Marketing Internetowy to dla nas środowisko naturalne – nasza praca i pasja jednocześnie!

Z chęci podzielenia się nim powstał ten poradnik. To w nim w przystępny sposób, bez zadęcia i chowania się za branżową terminologią wyjaśniamy co to marketing internetowy i jakie niesie możliwości i korzyści!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o marketingu internetowym lub po prostu lepiej rozumieć to co mówi Twój specjalista ds. marketingu online, ten poradnik jest dla Ciebie!

* Przygotowujemy wersję ADBOOK 2020, która już w krótce się pojawi! Niemniej jednak, większość narzędzi, wspomnianych w tym poradniku, jest ciagle aktualna!

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 6 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autorzy

ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego - zdjęcie nr 2 ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego - zdjęcie nr 3

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój, technologię i algorytmy. Wyspecjalizowany w Google Ads. Doradza wielu firmom, a także innym agencjom marketingowym w Polsce i Europie. Wyszkolił kilkudziesięciu specjalistów w kraju - pracujących zarówno w Verseo, jak i innych agencjach i firmach.

ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego - zdjęcie nr 4 ADBOOK – Poradnik marketingu internetowego - zdjęcie nr 5

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Komentarze (3)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany