123 czynniki SEO

Dodany 3 grudnia 2019

71 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 7 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Mówi się, że istnieje ich 200, my opracowaliśmy te najważniejsze, powszechnie znane i według specjalistów SEO mające największe znaczenie dla pozycjonowania stron!

Dokładnie 123 czynniki, które mogą mieć wpływ na widoczności Twojej strony internetowej lub sklepu online. Poznaj je wszystkie i już dziś zacznij wdrażać konieczne zmiany.

Co znajdziesz w środku?

 • Czynniki związane z domeną internetową
 • Czynniki związane z podstronami (czyli Meta Dane i Treść)
 • Czynniki dotyczące prędkości ładowania się strony
 • Czynniki na podstawie witryny
 • Profil linków
 • Czynniki związane z domeną linkowaną
 • Rodzaje linków i ich wpływ na SEO
 • Czynniki związane z działaniami użytkownika
 • Czynniki wynikające z działania algorytmu
 • Wpływ mediów społecznościowych na SEO
 • Brand story a wyniki organiczne
 • Wystrzeganie się negatywnych działań
 • Pozostałe czynniki wpływające na SEO

Ufff… już po samym spisie treści widać, że nie lada specjalista ten poradnik opracował! Materiał jest dostępny całkowicie za darmo, dlatego zdecydowanie warto pobrać!

W czym pomoże Ci ten Poradnik SEO?

Obecnym trendem jest przede wszystkim zaawansowana optymalizacja techniczna oraz dobrze przemyślana i długodystansowa strategia SEO. Przekłada się to na koszty samych usług, w skład których wchodzą zarówno nakłady personalne, jak i pieniężne.

Sposób pozycjonowania zmienił się więc drastycznie i wiele czynników, które miały niegdyś wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarce, już go utraciły. Z drugiej jednak strony powstało wiele nowych wytycznych.

W naszym poradniku przedstawiamy ponad 120 czynników rankingowych SEO, które obecnie wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce. Działanie części z nich jest udowodnione, inne działają w teorii, znajdą się także takie o wpływie znikomym lub wysoce dyskusyjnym. Warto pamiętać, że pozycjonowanie to proces indywidualny dla każdej domeny i działania, które przynoszą ogromne korzyści na jednej stronie, mogą nie mieć wpływu na innej i odwrotnie.

Zapoznając się ze wszystkimi wymienionymi czynnikami w zupełnie inny sposób spojrzysz na całokształt działań specjalisty SEO i zrozumiesz jak wiele czynników ma wpływ na wysokość Twojej strony w wynikach wyszukiwarki.

Być może dzięki temu poradnikowi zmienisz kilka pozornie banalnych kwestii na stronie, a efekty tego będzie widać ogromne. Zachęcamy Cię więc do pobrania i zapoznania się z 123 czynnikami mającymi wpływ na pozycjonowanie stron.

Czym różni się ten poradnik od Poradnika 40 lekcji SEO, SEO dla usług czy SEO dla e-commerce?

Poradnik 40 lekcji SEO to poradnik, który krok po kroku omawia najważniejsze czynności, które należy podjąć by zoptymalizować stronę pod wyszukiwarkę Google. To tutaj przedstawiamy dokładnie o jakie aspekty zadba specjalista ds. pozycjonowania stron i na co powinien zwrócić uwagę właściciel strony www.

Poradnik SEO dla usług, lub poradnik SEO dla e-commerce to poradniki, które opisują najważniejsze działania, które należy podjąć w procesie pozycjonowania danej witryny. W zależności od typu biznesu warto uwzględnić konkretne aspekty SEO, które właśnie w tych poradnikach omawiamy.

I ostatni poradnik, czyli 123 czynniki mające wpływ na SEO – tutaj nie omawiamy dokładnie procesu pozycjonowania stron, a jedynie wskazujemy jak wiele ma na niego wpływ. Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad pozycjonowaniem swojej witryny i chcesz zrobić to jak najlepiej, ściągnij nasze poradniki i skontaktuj się z nami w celu skonsultowania istotnych kwestii dla Twojego biznesu.

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 7 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Autor

in

Jacek Smogur

SEO Expert

Jacek 5 lat temu zaczął przygodę w małej agencji SEO jako pozycjoner. Z czasem wkroczył również na szerokie wody środowiska reklamowego Google Ads i w obu tematach czuje się obecnie komfortowo. Zawsze chętnie dzieli się swoimi obserwacjami i nowinkami w tych obszarach. :)

Komentarze

 1. Mariusz

  Poradników na temat SEO przeczytałem już naprawdę sporo, bo samodzielnie prowadzę swój sklep. Ten jest naprawdę dobrze opracowany.

 2. Peter

  Dzięki za fajne podsumowanie tematu. Najbardziej do gustu przypadł mi fragment o wpływie mediów społecznościowych na SEO.

 3. Anula

  Bez tego poradnika trudno byłoby mi zacząć przygodę z moim sklepem online.