123 czynniki SEO

Dodany 3 grudnia 2019

123 czynniki SEO - zdjęcie nr 1

Mówi się, że istnieje ich 200, my opracowaliśmy te najważniejsze, powszechnie znane i według specjalistów SEO mające największe znaczenie dla pozycjonowania stron!

Dokładnie 123 czynniki, które mogą mieć wpływ na widoczności Twojej strony internetowej lub sklepu online. Poznaj je wszystkie i już dziś zacznij wdrażać konieczne zmiany.

Co znajdziesz w środku?

 • Czynniki związane z domeną internetową
 • Czynniki związane z podstronami (czyli Meta Dane i Treść)
 • Czynniki dotyczące prędkości ładowania się strony
 • Czynniki na podstawie witryny
 • Profil linków
 • Czynniki związane z domeną linkowaną
 • Rodzaje linków i ich wpływ na SEO
 • Czynniki związane z działaniami użytkownika
 • Czynniki wynikające z działania algorytmu
 • Wpływ mediów społecznościowych na SEO
 • Brand story a wyniki organiczne
 • Wystrzeganie się negatywnych działań
 • Pozostałe czynniki wpływające na SEO

Ufff… już po samym spisie treści widać, że nie lada specjalista ten poradnik opracował! Materiał jest dostępny całkowicie za darmo, dlatego zdecydowanie warto pobrać!

W czym pomoże Ci ten Poradnik SEO?

Obecnym trendem jest przede wszystkim zaawansowana optymalizacja techniczna oraz dobrze przemyślana i długodystansowa strategia SEO. Przekłada się to na koszty samych usług, w skład których wchodzą zarówno nakłady personalne, jak i pieniężne.

Sposób pozycjonowania zmienił się więc drastycznie i wiele czynników, które miały niegdyś wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarce, już go utraciły. Z drugiej jednak strony powstało wiele nowych wytycznych.

W naszym poradniku przedstawiamy ponad 120 czynników rankingowych SEO, które obecnie wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce. Działanie części z nich jest udowodnione, inne działają w teorii, znajdą się także takie o wpływie znikomym lub wysoce dyskusyjnym. Warto pamiętać, że pozycjonowanie to proces indywidualny dla każdej domeny i działania, które przynoszą ogromne korzyści na jednej stronie, mogą nie mieć wpływu na innej i odwrotnie.

Zapoznając się ze wszystkimi wymienionymi czynnikami w zupełnie inny sposób spojrzysz na całokształt działań specjalisty SEO i zrozumiesz jak wiele czynników ma wpływ na wysokość Twojej strony w wynikach wyszukiwarki.

Być może dzięki temu poradnikowi zmienisz kilka pozornie banalnych kwestii na stronie, a efekty tego będzie widać ogromne. Zachęcamy Cię więc do pobrania i zapoznania się z 123 czynnikami mającymi wpływ na pozycjonowanie stron.

Czym różni się ten poradnik od Poradnika 30 lekcji SEO, SEO dla usług czy SEO dla e-commerce?

Poradnik 30 lekcji SEO to poradnik, który krok po kroku omawia najważniejsze czynności, które należy podjąć, by zoptymalizować stronę pod wyszukiwarkę Google. To tutaj przedstawiamy dokładnie, o jakie aspekty zadba specjalista ds. pozycjonowania stron i na co powinien zwrócić uwagę właściciel strony www.

Poradnik SEO dla usług, lub poradnik SEO dla e-commerce to poradniki, które opisują najważniejsze działania, które należy podjąć w procesie pozycjonowania danej witryny. W zależności od typu biznesu warto uwzględnić konkretne aspekty SEO, które właśnie w tych poradnikach omawiamy.

I ostatni poradnik, czyli 123 czynniki mające wpływ na SEO – tutaj nie omawiamy dokładnie procesu pozycjonowania stron, a jedynie wskazujemy jak wiele ma na niego wpływ. Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad pozycjonowaniem swojej witryny i chcesz zrobić to jak najlepiej, ściągnij nasze poradniki i skontaktuj się z nami w celu skonsultowania istotnych kwestii dla Twojego biznesu.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 8 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

123 czynniki SEO - zdjęcie nr 2 jsfunny

Jacek Smogur

Operating SEO Team Leader

Jacek 5 lat temu zaczął przygodę w małej agencji SEO jako pozycjoner. Z czasem wkroczył również na szerokie wody środowiska reklamowego Google Ads i w obu tematach czuje się obecnie komfortowo. Zawsze chętnie dzieli się swoimi obserwacjami i nowinkami w tych obszarach. :)

Komentarze (3)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany
 • 123 czynniki SEO - zdjęcie nr 4

  Mariusz

  21 paź 2020, 14:14

  Poradników na temat SEO przeczytałem już naprawdę sporo, bo samodzielnie prowadzę swój sklep. Ten jest naprawdę dobrze opracowany.

 • 123 czynniki SEO - zdjęcie nr 5

  Peter

  28 paź 2020, 11:04

  Dzięki za fajne podsumowanie tematu. Najbardziej do gustu przypadł mi fragment o wpływie mediów społecznościowych na SEO.

 • 123 czynniki SEO - zdjęcie nr 6

  Anula

  30 paź 2020, 12:26

  Bez tego poradnika trudno byłoby mi zacząć przygodę z moim sklepem online.