Poradnik SEO – 30 lekcji

Dodany 24 marca 2022

Poradnik SEO – 30 lekcji - zdjęcie nr 1

Ponad 100 stron tylko przydatnych treści!

Przed Tobą Poradnik SEO, czyli 30 najbardziej aktualnych lekcji, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.

Dlaczego go stworzyliśmy? Ponieważ środowisko wyszukiwarki Google dynamicznie ewoluuje. Małe zmiany zdarzają się tu stosunkowo często, a duże – nawet jeżeli rzadziej – mogą mieć kapitalne znaczenie na pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google. W wirtualnym świecie wygrywa ten, kto najszybciej przystosuje się do nowych okoliczności i wdroży obowiązujące zasady gry.

Dołącz do ponad 4000 osób, które już pobrały poradnik SEO i poszerzyły swoje kompetencje z Verseo! Może to Twoja konkurencja? Niech Ci nie ucieknie!

Co znajdziesz w Poradniku SEO?

Zebraliśmy w nim wszystkie najważniejsze informacje, jak wygląda proces pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. To aż 30 lekcji SEO, a każda z nich dedykowana jest innemu, ważnemu zagadnieniu. Materiał polecany początkującym i zaawansowanym graczom. Przed Tobą kompletny zbiór odpowiedzi na nurtujące pytania właścicieli stron www, m.in.:

 • Dlaczego pozycje Top 1 są tak trudno osiągalne?
 • Od czego zależy pozycja strony w wyszukiwarce?
 • Jakie błędy wstrzymują witrynę przed osiągnięciem lepszych pozycji?

Darmowy kurs SEO to mnóstwo praktycznych wskazówek wraz z przykładami. Pobierając poradnik masz możliwość powrotu do interesujących Cię zagadnień kiedy tylko chcesz. Całość została specjalnie podzielona na 30 lekcji – jeżeli więc chcesz, możesz codziennie uczyć się tylko jednej, czy też podzielić sobie całość na moduły lub po prostu przeczytać wszystko na raz, a później wracać do danych kwestii w razie potrzeby!

Poznaj podstawowe założenia i zmienne, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce.

Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron oraz jak w pełni wykorzystać jej potencjał! Poznaj dostępne na rynku narzędzia SEO (zarówno darmowe jak i płatne), które wspomogą optymalizację strony na co dzień.

Co o poradniku piszą zarejestrowani użytkownicy Akademii Verseo?

Świetne podsumowanie tematu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Wszystko zebrane i przedstawione w bardzo klarowny i przejrzysty sposób z dużą ilością przykładów. Polecam” – Eve

Poradnik jest super, obszerny, przejrzysty i intuicyjny” – Henryk.

Zainteresowałam się pozycją dzięki znajomemu, w którego firmie korzystano z poradnika. Mocno polecał, a nasza firma potrzebowała wsparcia technicznego” – Anka.

Materiał jest naprawdę dobrze opracowany i został stworzony w oparciu o najnowsze informacje” – Adi.

Długo szukałam jakiegoś poradnika na ten temat. Dziękuję, że taki stworzyliście. Jest bardzo pomocny” – Alicja.

Jakie zagadnienia poruszamy w Poradniku SEO?

Lekcje uporządkowane są w taki sposób, aby po kolei przejść przez najważniejsze zagadnienia związane z pozycjonowaniem i optymalizacją strony internetowej. W środku znajdziesz więc odpowiedzi na takie pytania jak:

 • Dlaczego na pozycje w top 10 trzeba sobie zapracować?
 • Jakie są podstawowe wytyczne SEO dla strony www i sklepów internetowych?
 • Ile trwa pozycjonowanie? I dlaczego na pierwsze efekty trzeba dłużej poczekać?
 • Czy blog firmowy może wspomóc działania SEO?
 • Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

I wiele innych 🙂

Kto stworzył poradnik SEO?

Autorami 30 lekcji są najlepsi praktycy SEO i specjaliści Verseo: Joanna Michalska, Joanna Osiecka, Klaudia Zielke, Katarzyna Jurewicz, Monika Praczyk, Dominika Słomka, Magdalena Walczak, Paweł Jankowski, Mateusz Mielczarek i Maciej Popiołek.
Możesz więc być pewny, że wszelka wiedza zawarta w środku pochodzi ze sprawdzonego i doświadczonego źródła!

A jeśli chcesz jeszcze więcej… Pobierz inne bezpłatne poradniki SEO i wejdź na wyższy poziom wtajemniczenia. Dzięki nim dowiesz się między innymi, jakie są niuanse między SEO dla strony usługowej a SEO dla sklepu internetowego.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 14 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

Poradnik SEO – 30 lekcji - zdjęcie nr 2 Poradnik SEO – 30 lekcji - zdjęcie nr 3

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany