Poradnik SEO – 30 lekcji

Dodany 24 marca 2022

102 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 6 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Ponad 100 stron tylko przydatnych treści!

Przed Tobą Poradnik SEO, czyli 30 najbardziej aktualnych lekcji, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.

Dlaczego go stworzyliśmy? Ponieważ środowisko wyszukiwarki Google dynamicznie ewoluuje. Małe zmiany zdarzają się tu stosunkowo często, a duże – nawet jeżeli rzadziej – mogą mieć kapitalne znaczenie na pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google. W wirtualnym świecie wygrywa ten, kto najszybciej przystosuje się do nowych okoliczności i wdroży obowiązujące zasady gry.

Dołącz do ponad 4000 osób, które już pobrały poradnik SEO i poszerzyły swoje kompetencje z Verseo! Może to Twoja konkurencja? Niech Ci nie ucieknie!

Co znajdziesz w Poradniku SEO?

Zebraliśmy w nim wszystkie najważniejsze informacje, jak wygląda proces pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. To aż 30 lekcji SEO, a każda z nich dedykowana jest innemu, ważnemu zagadnieniu. Materiał polecany początkującym i zaawansowanym graczom. Przed Tobą kompletny zbiór odpowiedzi na nurtujące pytania właścicieli stron www, m.in.:

  • Dlaczego pozycje Top 1 są tak trudno osiągalne?
  • Od czego zależy pozycja strony w wyszukiwarce?
  • Jakie błędy wstrzymują witrynę przed osiągnięciem lepszych pozycji?

Darmowy kurs SEO to mnóstwo praktycznych wskazówek wraz z przykładami. Pobierając poradnik masz możliwość powrotu do interesujących Cię zagadnień kiedy tylko chcesz. Całość została specjalnie podzielona na 30 lekcji – jeżeli więc chcesz, możesz codziennie uczyć się tylko jednej, czy też podzielić sobie całość na moduły lub po prostu przeczytać wszystko na raz, a później wracać do danych kwestii w razie potrzeby!

Poznaj podstawowe założenia i zmienne, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce.

Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron oraz jak w pełni wykorzystać jej potencjał! Poznaj dostępne na rynku narzędzia SEO (zarówno darmowe jak i płatne), które wspomogą optymalizację strony na co dzień.

Co o poradniku piszą zarejestrowani użytkownicy Akademii Verseo?

Świetne podsumowanie tematu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Wszystko zebrane i przedstawione w bardzo klarowny i przejrzysty sposób z dużą ilością przykładów. Polecam” – Eve

Poradnik jest super, obszerny, przejrzysty i intuicyjny” – Henryk.

Zainteresowałam się pozycją dzięki znajomemu, w którego firmie korzystano z poradnika. Mocno polecał, a nasza firma potrzebowała wsparcia technicznego” – Anka.

Materiał jest naprawdę dobrze opracowany i został stworzony w oparciu o najnowsze informacje” – Adi.

Długo szukałam jakiegoś poradnika na ten temat. Dziękuję, że taki stworzyliście. Jest bardzo pomocny” – Alicja.

Jakie zagadnienia poruszamy w Poradniku SEO?

Lekcje uporządkowane są w taki sposób, aby po kolei przejść przez najważniejsze zagadnienia związane z pozycjonowaniem i optymalizacją strony internetowej. W środku znajdziesz więc odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Dlaczego na pozycje w top 10 trzeba sobie zapracować?
  • Jakie są podstawowe wytyczne SEO dla strony www i sklepów internetowych?
  • Ile trwa pozycjonowanie? I dlaczego na pierwsze efekty trzeba dłużej poczekać?
  • Czy blog firmowy może wspomóc działania SEO?
  • Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

I wiele innych 🙂

Kto stworzył poradnik SEO?

Autorami 30 lekcji są najlepsi praktycy SEO i specjaliści Verseo: Joanna Michalska, Joanna Osiecka, Klaudia Zielke, Katarzyna Jurewicz, Monika Praczyk, Dominika Słomka, Magdalena Walczak, Paweł Jankowski, Mateusz Mielczarek i Maciej Popiołek.
Możesz więc być pewny, że wszelka wiedza zawarta w środku pochodzi ze sprawdzonego i doświadczonego źródła!

A jeśli chcesz jeszcze więcej… Pobierz inne bezpłatne poradniki SEO i wejdź na wyższy poziom wtajemniczenia. Dzięki nim dowiesz się między innymi, jakie są niuanse między SEO dla strony usługowej a SEO dla sklepu internetowego.

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 6 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

in

Joanna Michalska

Executive SEO Specialist

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany