Kalendarz Marketingowy 2023 – tapety na Q4

Dodany 12 stycznia 2023

Kalendarz marketingowy - tapety

Okazja nie puka do drzwi dwa razy, dlatego należy wykorzystać każdą z nich, zwłaszcza w sprzedażowym światku!

Nowy rok to nowe rozdanie kart… Kalendarza Marketingowego od Verseo, który dostarcza minimum kilkaset okazji do celebrowania świąt bardziej i mniej typowych. 🥳 To najlepsza baza pod tworzenie strategii content marketingowej, w ramach podgrzewania atmosfery wokół marki i oferowanych przez nią produktów lub usług.

Od teraz możesz pobrać zupełnie bezpłatnie dedykowane tapety na komputer. Dzięki temu najważniejsze okazje, które mogą pomóc Ci zwiększyć sprzedaż, będziesz miał zawsze w zasięgu wzroku. 🤓 Wszystko to w estetycznej, przejrzystej i skondensowanej formie!

Międzynarodowy Dzień LEGO, Dzień bez makijażu, Dzień miłośników książek… Niezależnie od profesji, zaserwujemy Ci sporo okazji, które pobudzą Twoje biznesowe aktywności. Nie wierz na słowo – przetestuj na własnej firmie.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 4 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany