Kalendarz Marketingowy 2023 – tapety na Q3

Dodany 12 stycznia 2023

Kalendarz marketingowy - tapety

Okazja nie puka do drzwi dwa razy, dlatego należy wykorzystać każdą z nich, zwłaszcza w sprzedażowym światku!

Nowy rok to nowe rozdanie kart… Kalendarza Marketingowego od Verseo, który dostarcza minimum kilkaset okazji do celebrowania świąt bardziej i mniej typowych. 🥳 To najlepsza baza pod tworzenie strategii content marketingowej, w ramach podgrzewania atmosfery wokół marki i oferowanych przez nią produktów lub usług.

Od teraz możesz pobrać zupełnie bezpłatnie dedykowane tapety na komputer. Dzięki temu najważniejsze okazje, które mogą pomóc Ci zwiększyć sprzedaż, będziesz miał zawsze w zasięgu wzroku. 🤓 Wszystko to w estetycznej, przejrzystej i skondensowanej formie!

W ramach utrzymania napięcia będziemy dodawać je sukcesywnie, w każdym kolejnym kwartale roku. Pobierz odsłonę pierwszą!

Międzynarodowy Dzień LEGO, Dzień bez makijażu, Dzień miłośników książek… Niezależnie od profesji, zaserwujemy Ci sporo okazji, które pobudzą Twoje biznesowe aktywności. Nie wierz na słowo – przetestuj na własnej firmie.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 4 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany