Kalendarz marketingowy 2022

Dodany 22 grudnia 2021

Fiu, fiu, fiu! Co my tu mamy?
Kalendarz marketingowy 2022 już dostępny!

W kalendarzu marketingowym 2022 znajdziesz listę świąt typowych i nietypowych, wzbogacoą podpowiedziami, jakich okazji w danym miesiącu Twoja firma nie może przegapić, oraz sugestiami dodatkowych materiałów, które wspomogą Twój content marketing w 2022!

Co znajdziesz w środku kalendarza marketingowego na 2022 rok?

 • Dokładne daty oficjalnych świąt obchodzonych w Polsce
 • Święta nietypowe, jak Dzień Owsianki, Dzień Kawy czy Dzień Sprzątania Biurka lub Dzień Wegetarian, które możesz wykorzystać w swojej komunikacji w mediach społecznościowych i na stronie www
 • Rozkład ferii świątecznych – z zaznaczeniem konkretnych województw
 • Miesięczne polecajki – czyli materiały, takie jak Poradniki, webinary i wpisy blogowe dotyczące marketingu, które moga być przydatne w danym miesiącu lub okresie.
 • Wskazówki zachowań konsumenckich jak np. rozpoczęcie sezonu rowerowego i zakupów z nim związanych, wakacje First Minute, Back to School i więcej!

Pobierz Kalendarz Marketingowy 2022 i zaplanuj swoje działania z wyprzedzeniem.

Wykorzystaj święta typowe i nietypowe, by stworzyć więcej okazji sprzedażowych w 2022 i przyciagnąć, zaciekawić i zachęcić do zakupu nowych odbiorców!

 

 

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 2 ocen )

Zobacz komentarze (1)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

Dominika Słomka

Content Marketing & Linkedin Manager

Jest jedną z tych szczęściarzy, którzy pasjonują się tym, co robią! Marketing i nowoczesne technologie to nie tylko jej praca, ale także zainteresowanie. Poza tym, Domi należy do tych ludzi, których wspaniale jest poznać. :) Oferuje bowiem bogactwo wyobraźni, mrówczą pracowitość i wiosenną otwartość.

Komentarze (1)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany