7 lekcji Google Ads

Dodany 3 grudnia 2019

20 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 6 ocen )

Zobacz komentarze (6)

Z tym poradnikiem reklama w Google Ads już nigdy nie będzie dla Ciebie niewiadomą!

To tylko 7 lekcji, które pozwolą Ci odpalić swoją własną kampanię lub omówić jej budowę ze specjalistą!

Dzięki poradnikowi Google Ads dowiesz się, w jaki sposób buduje się kampanie, jak określa się ich budżet oraz na czym polega ich optymalizacja.

Dla kogo jest Poradnik Google Ads podstawy?

Choć mówimy tu o podstawach, to poradnik 7 lekcji Google Ads jest zarówno dla laików jak i znawców systemu reklamowego Google! Prezentujemy w nim bowiem tak zwany “core” każdej kampanii, bez znania którego, żaden nawet najlepszy specjalista nie da rady stworzyć kampanii, która będzie realizować biznesowe cele i wydawać budżet tak, aby realizował zamierzone cele.

Co znajdziesz w Poradniku Google Ads?

 • Dokładnie 7 lekcji!
 • Lekcja 1 – Cel kampanii a budżet
 • Lekcja 2 – Dobór słów kluczowych
 • Lekcja 3 – Wykluczenia słów kluczowych
 • Lekcja 4 – Treści reklam
 • Lekcja 5 – Harmonogram, lokalizacja, typ urządzenia
 • Lekcja 6 – Mierzenie konwersji
 • Lekcja 7 – Dopasowanie budżetu do kampanii oraz jej udział w wyświetleniach

Poradnik Google Ads przyda Ci się więc jeśli jesteś:

 • właścicielem biznesu i chcesz poznać najbardziej popularny sposób reklamowania firmy w internecie,
 • specjalistą ds. marketingu w firmie, który wcześniej nie miał z Google Ads nic wspólnego i musi nadrobić zaległości (lub chce sobie odświeżyć wiedzę),
 • specjalistą ds. pozycjonowania stron, który pragnie poznać specyfikę płatnych rozwiązać aby lepiej zrozumieć ich wpływ na organiczne działania,
 • specjalistą Google Ads, który pragnie usystematyzować sobie wiedzę z jakże profesjonalnego źródła!

Prowadzisz kampanię w Google Ads? Wykonaj jej darmowy audyt tutaj!

Poradnik Google Ads – co warto wiedzieć?

Google Ads to system reklamowy Google, który służy do budowania i zarządzania kampaniami reklamowymi. W naszym poradniku omawiamy ten system wskazując najważniejsze aspekty, które powinieneś uwzględnić przy budowie kampanii reklamowej w Google. Firmom, chcącym reklamować się w Google najczęściej przyświecają podobne cele, jak np. zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym, wzrost ilości zamówień lub zapytań lub też budowanie świadomości marki.

Co ważne, przed rozpoczęciem kampanii warto określić cel jaki będzie miała ona realizować i na jego podstawie mierzyć wyniki!

Jeżeli już mowa o mierzeniu wyników, zachęcamy Cię do pobrania naszego poradnika o Google Analytics (są dwa! Poziom podstawowy i zaawansowany)

Warto wspomnieć, że szeroki wybór ustawień kampanii Google Ads pozwala dopasować harmonogram wyświetlania reklam oraz stawki za kliknięcie w zależności od dni, godzin, lokalizacji oraz urządzeń. Obecnie kampanie Google Ads stają się coraz bardziej skomplikowane i złożone, dlatego na potrzeby większych projektów obsługa kampanii to nie tylko specjalista Google Ads, ale także osoba odpowiedzialna za optymalizację oraz system, który w tym jej pomaga.

W Verseo opracowaliśmy własny system VCM – Verseo Campaign Manager, który znacznie ułatwia zarządzanie kampaniami i pomaga osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Na jego temat dowiesz się więcej tutaj!

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 6 ocen )

Zobacz komentarze (6)

Komentarze (6)

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany