Nasza historia

Niektórzy zaczynali w garażu, nam musiał wystarczyć pokój w akademiku. Na powierzchni 10 m2 toczyło się życie. Wystarczyło się podnieść z łóżka, by z sypialni przenieść się do biura. Za sprzęt wystarczał komputer i telefon. To było w roku 2013.

Tak jak elektrony krążą wokół atomu, tak nasze myśli ciągle obracały się wśród nowych wizji, planów, wyznaczonych celów, które pragnęliśmy realizować.

Tymi marzeniami i osobistymi ambicjami się żywiliśmy. To musiało wystarczyć, ponieważ nasze zyski za pierwsze miesiące były na poziomie kilkuset złotych. Jednak nie poddawaliśmy się, bo wiedzieliśmy, że ciężką pracą osiągniemy to, w co wierzyliśmy.

Już kolejne miesiące przyniosły efekty. Pierwszy kupiony do firmy monitor cieszył jak najnowszy model Maca. A obroty rzędu 3-4 tys. były dla nas prawdziwą fortuną. Do dziś pamiętamy pierwszą umowę podpisaną na SEO na 80 zł. To było dla nas tak ważne wydarzenie, że nigdy nie podnieśliśmy tej kwoty klientowi, który jest z nami do dziś!

Dla niektórych mogą to być drobne kroczki wydreptane na drodze do własnej działalności. Natomiast dla nas były to milowe kroki do osiągnięcia sukcesu. A apetyt mieliśmy spory, bo od początku chcieliśmy być agencją nr 1 na rynku.

Powoli, cierpliwie, osiągaliśmy to. Kolejnym sukcesem było własne, 40m2 biuro. Początkowo zatrudnialiśmy w nim 2 pracowników, a sami byliśmy doradcami, sprzedawcami, specjalistami i sprzątaczami jednocześnie. Bo jeszcze wtedy Verseo to byliśmy przede wszystkim my – Krzysztof i Mateusz.

Byliśmy jak neutron i proton tworzące jądro atomu. By ładunek pozostawał obojętny, Krzysztof jako chłodny analityk, kiedy trzeba było stopował zapał i energię Mateusza, Mateusz natomiast pilnował, by nie ograniczać firmy zbytnią ilością procedur. Ta równowaga do dziś sprawdza się doskonale!

Dzisiaj – Krzysztof odpowiedzialny za technologie i rozwój, Mateusz za sprzedaż. Są szefami ponad 50-osobowej firmy mieszczącej się na powierzchni 300m2. Firmy, która powstała bez zewnętrznego kapitału.

Upór, poświęcenie i praca zaowocowały. Jesteśmy liderem w swojej branży w skali kraju i całego regionu. Możemy pochwalić się największym w Polsce i jednym z największych na świecie zespołów certyfikowanych specjalistów Google AdWords.

Współpracujemy z topowymi firmami technologicznymi na całym świecie. Obecnie duży budżet oznacza dla nas 300 000 zł w skali miesiąca. Google pokazuje nas jako wzór w całej Europie i na Świecie.

Mimo rosnącej skali naszego biznesu, cały czas jesteśmy blisko klientów. Ich sukcesy są naszymi sukcesami. Zawsze kierujemy się jakością, dopiero potem patrzymy na zysk, dlatego właśnie cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów.

Nie zapominamy o swoich początkach, bo to część naszej drogi i tego, czym jest Verseo dziś. Wzajemny szacunek i uczciwość zawsze były dla nas kluczowymi wartościami.

Oficjalne dane Google pokazują, że Verseo w 2016 roku rozwijało się 3-krotnie szybciej niż inne agencje z Europy Środkowej i Wschodniej.

Opinie naszych klientów

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności