Verseo CSS – reklama produktowa bez prowizji Google

Co to jest CSS?

CSS to nic innego jak usługa porównywania cen. Takie miano można przypisać każdej witrynie, która gromadzi produkty rozmaitych marek. W porównywarce nie następuje jednak sprzedaż. Pełni ona jedynie funkcję pośrednika kierującego ruch do oferty producenta. W przeszłości Google miało wyłączność na tę usługę i jej jednoczesne wyświetlanie jako reklamy produktowej. Decyzja Komisji Europejskiej sprawiła, że inne podmioty mogą czerpać korzyści z możliwości oferowanych przez Zakupy Google.

Jak działa CSS?

Na początek klient jest zobowiązany do przesłania listy produktów, które posiada w swoim sklepie internetowym. W tym celu wykorzystuje panel umieszczony na stronie internetowej Verseo CSS. Wybrane artykuły wyświetlają się w Zakupach Google na ogólnych stronach wyników wyszukiwania. Warto zaznaczyć, że nasz Verseo CSS w niczym nie ustępuje usługom świadczonym przez Google. Jest jednak pozbawiony prowizji, którą należy uiścić korzystając z rozwiązania google`owskiego. Dzięki temu nasz CSS oferuje wyświetlanie się reklamy produktowej o 20% taniej, a jest jednocześnie całkowicie darmowy.

 

 

Zasady ekspozycji poszczególnych reklam opierają się na systemie aukcyjnym. Opiekun kampanii może ustalać stawki samodzielnie albo wybrać ustawienia automatyczne. W ten sposób reklamodawcy wystawiają swoje produkty do rywalizacji o przestrzeń reklamową. Współpraca z Verseo CSS zapewni Tobie przewagę na tym etapie. Dzięki obniżeniu stawki o 20% przechylisz szalę zwycięstwa na swoją stronę, nawet jeśli konkurenci uzyskali identyczny wynik jakości. W efekcie Twoje reklamy będą wyświetlać się częściej przy takim samym koszcie.

W ramach usługi porównywania cen na koncie Google Merchant Center otwierane jest oddzielne konto dla każdego sprzedawcy, który jest reprezentowany w Zakupach Google przez Verseo. Takie rozwiązanie otwiera możliwość przesłania produktów, a następnie utworzenia kampanii produktowej.

Verseo bierze udział w programie partnerskim Comparison Shopping Partner, który został zainicjowany przez Google. Inicjatywa umożliwia zachowanie konkurencyjnego środowiska reklamowego, a ponadto gwarantuje korzyści zarówno usługodawcom, jak i sprzedawom.

Jakie korzyści zapewnia CSS?

 • Proces konfiguracji został znacznie uproszczony. Dzięki temu możemy bardzo sprawnie przygotować usługę do działania. Jednocześnie – jeżeli dany sklep nie jest w gronie naszych klientów – nie będziemy mieli dostępu do danych związanych z przebiegiem kampanii. Możemy podejrzeć jedynie oferowane produkty, ich ceny oraz status, czyli wszystkie informacje, które są niezbędne do sprawnego zarządzania reklamą produktową.
 • Współpraca z Verseo zapewnia tobie udział w aukcji przy pominięciu marży narzucanej przez Google. Takie rozwiązanie umożliwia zaoszczędzenie nawet do 20% nakładów finansowych na kampanię.
  Usługa jest dostępna na wszystkich rynkach znajdujących się w obrębie Unii Europejskiej. W efekcie możesz prowadzić skuteczne działania na arenie międzynarodowej.
  Wszystkie elementy ekosystemu Google funkcjonują we wzajemnej harmonii. Usługa porównywania cen zostanie ściśle zintegrowana z Google Ads oraz Google Merchant Center. Posiadanie produktów w porównywarce Verseo CSS nie obniża wyniku jakości kampanii.
 • Korzystanie z powyższych w Verseo CSS jest darmowe.
 • Otrzymujesz możliwość segregowania wszystkich produktów według rozmaitych atrybutów. Takie podejście znacząco ułatwia proces optymalizacji kampanii.*
 • Możesz liczyć na cykliczne odświeżenie ekspozycji produktów. W ten sposób pobudzisz zainteresowanie potencjalnych klientów i unikniesz stagnacji.*

*Wariant wymaga dodatkowej opłaty.

Jak przebiega wdrażanie CSS?

Proces implementacji usługi przeprowadzamy w czterech prostych krokach. Plan działania prezentuje się następująco:

 1. Łączymy twoje konto Merchant Center z CSS Verseo.
 2. Pobieramy twoje produkty z pliku produktowego. Następnie publikujemy cały asortyment w Porównywarce Verseo Shop.
 3. Testujemy sprawność usługi.
 4. Przeprowadzamy integrację pozostałych kampanii. Dzięki temu twoje reklamy będą ukazywać się w wyszukiwarce Google z dopiskiem „przez CSS Verseo”.

Po prostu do nas napisz – wszystkim się zajmiemy. 🙂

Dlaczego warto przystąpić do Verseo CSS

 • 20% tańsze kliknięcia w Google Shopping.
 • Verseo nie potrzebuje dostępu danych Twoich kont.
 • Darmowy ruch z porównywarki Verseo CSS.
 • Brak innych kosztów.
 • Szybka i łatwa implementacja.
 • Zasięg na całą Unię Europejską.
 • Brak negatywnego wpływu na wynik jakości.

Opinie naszych klientów

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności