Allegro Ads z Verseo

Reklamuj się na Allegro - największej platformie e-commerce w Polsce

Allegro Ads - doskonałe uzupełnienie marketingu na innych platformach

Zdobywaj nowych klientów z Allegro Ads!

Jak jeszcze można rozwinąć swoją sprzedaż z Verseo? Rozszerzając działania reklamowe o Allegro Ads!

Wiele sklepów internetowych, poza własną domeną, sprzedaje swoje produkty również w serwisie Allegro. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że w największej platformie handlowej w Polsce, można prowadzić reklamę efektywnościową, działając w modelu płatności za kliknięcie w systemie aukcyjnym. Taką możliwość daje usługa Allegro Ads. Jednak ustawienie kampanii, kontrola stawek, budżetów i monitorowanie statystyk może być czasochłonne oraz wymagać znajomości systemu, a mimo to laikowi nie zawsze właściwie uda się optymalizować koszty.
Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi Verseo, które poprowadzi takie kampanie i pomoże w rozwoju Twojego e-commerce!

Czym tak właściwie jest Allegro Ads?

Jest to reklama oferowanych produktów w tym serwisie. W zależności od potrzeb możemy promować wszystkie lub wybrane oferty, deklarować budżety na reklamę czy ustawić czas jej trwania. Statystyki dają nam możliwość monitorowania sprzedaży oraz kontroli zwrotu z inwestycji (ROAS).

A jak działa? Klient szuka produktu, w tym celu wpisuje właściwą frazę lub wchodzi w kategorię. Zaawansowane algorytmy kontekstowo wybierają reklamę, która ma się wyświetlić, a klient widząc ofertę, która jest dopasowana do jego zapytania, klika ją i kupuje produkt. Proste?

Dzięki temu zyskujemy możliwość wyświetlania się na wszystkich urządzeniach oraz aplikacjach w najlepszych przestrzeniach reklamowych na Allegro, przed ofertami innych sprzedających:

  • W wynikach wyszukiwania (dwie pierwsze i dwie ostatnie pozycje).
  • Na lewo od wyników wyszukiwania, pod filtrami.
  • Na stronie przedmiotu w sponsorowanych ofertach tej samej kategorii.
Allegro Ads

Allegro Ads

Jakie korzyści daje współpraca z Verseo?

  • prowadzenie kampanii przez certyfikowanych specjalistów z zakresu reklam w wielu środowiskach reklamowych, w tym oczywiście Allegro Ads
  • indywidualne wsparcie pomocy Allegro w rozwiązywaniu problemów napotkanych na koncie
  • dostęp dla agencji do najnowszych rozwiązań oraz stałe podnoszenie umiejętności przez udział w szkoleniach prowadzonych przez zespół Allegro
  • dostęp do planera kampanii i historycznych trendów wyszukiwań.

Reklamy w Allegro ads opierają się na uczciwym dla sprzedawcy systemie płatności. Płacimy nie za samą emisję reklamy, lecz za jej kliknięcie przez osobę potencjalnie zainteresowaną zakupem i wyszukującą danego produktu. Jednak nie jest też tak, że reklama ma stałą cenę a jej stawka zależy tylko i wyłącznie od konkurencji. W allegro ads aukcje nie wygrywa ten, co zawsze da najwyższą stawkę. Tutaj liczy się także jakość oferty (podobnie jak w Google Ads znaczenie ma Wynik Jakości).
Jeśli oferty są zbudowane wg wytycznych, zawierają wyczerpujący opis produktu który potrafi przekonać klienta że to właśnie ta oferta będzie dla niego najlepsza, wówczas dużo prościej o powodzenie kampanii i optymalizację jej kosztów.

Do największych zalet można zaliczyć łatwość analizy opłacalności działań przez zliczanie sprzedaży i ich wartości osiągniętych dzięki reklamom promowanym, swobodny dobór promowanych ofert i budżetów oraz czasu emisji reklamy.

Jednak reklamy Allegro Ads to nie tylko opcja przedstawiona powyżej. Do tego można korzystać z dodatkowych usług:

  • Ads 4 Brands – rozwiązanie rekomendowane dla marek, które chcą promować swoje produkty i mają na Allegro przynajmniej jednego swojego dystrybutora
  • Ads Link – umożliwia tworzenie reklam dla branży motoryzacji i nieruchomości, które pojawiają się razem z ofertami w wynikach wyszukiwania Allegro, a po kliknięciu w reklamę użytkownik zostaje przekierowany na właściwą stornę docelową poza serwisem Allegro,
  • Ads Network – czyli remarketing, umożliwia docieranie w serwisie Facebook do użytkowników, którzy widzieli ofertę Twojego Klienta, ale nie dokonali zakupu.

Nie warto przechodzić obojętnie obok serwisu, który (wg danych z czerwca 2018 r.) odwiedza dziennie ponad 3,4 miliona internautów a dodając jeszcze do tego ponad pół miliona użytkowników dziennie korzystających z aplikacji Allegro.

Chcesz uzyskać więcej informacji bądź zapoznać się z naszą ofertą Allegro Ads? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Opinie naszych klientów

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności