Dlaczego powinienem wybrać współpracę z Verseo?

Dlaczego powinienem wybrać współpracę z Verseo? - zdjęcie nr 1

Autor: Maciej Popiołek

ostatnio aktualizowany: 17 lipca 2019

Papier i internet są cierpliwe. Agencje mogą o sobie napisać wszystko co niekoniecznie musi być prawdą. O nas świadczą czyny, technologia, wzrosty jakie notujemy oraz najważniejsze – czyli opinie klientów.

Czyny – Verseo obsługuje obecnie 2000 klientów w zakresie pozycjonowania stron oraz Google Ads. Jest to pułap nieosiągalny dla większości agencji w Polsce. 95% umów jest przez naszych klientów przedłużanych na okres bezterminowy co dobitnie pokazuje, że większość naszych klientów dostrzega nasze starania i widzi efekty naszej pracy. Na naszym blogu sukcesywnie przedstawiamy case study dla różnych branż i firm, które prowadzimy. Jeden z przykładów znajduje się pod tym linkiem.

Technologia – W kontekście Google AdWords (Google Ads) posiłkujemy się własną platformą do optymalizacji kampanii – VCM. Oparta na uczeniu maszynowym, w szerszym horyzoncie czasu wygrywa z każdym człowiekiem, wprowadzając nawet tysiące mikrozmian na dobę w każdej kampanii. To również ona pozwoliła nam zgromadzić tak dużą liczbę klientów wokół siebie – dla większości innych agencji w całym regionie Europy Centralnej, taka skala działania jest nieosiągalna.

Wzrosty – Unikalne połączenie maszyny z człowiekiem sprawiło, że notujemy stałe wzrosty obrotów. Dzięki temu z powodzeniem utrzymujemy status Google Partner Premier – za dynamikę działania oraz pozytywny feedback ze strony rosnącej rzeszy klientów.

Opinie klientów – ponieważ klienci są dla nas najważniejsi, wywiad, zaprojektowanie i raportowanie z działań SEO i Google AdWords (Google Ads) a także późniejsze trzymanie ręki na wirtualnym pulsie, zostawiamy naszym opiekunom. Każdy klient ma dedykowanego sobie specjalistę, który potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, myśli o przebiegu kampanii i kontroluje możliwie najefektywniejsze rozwiązania dla danej kampanii. Ten unikalny miks technologii i ludzi sprawił, że nasi klienci są „zaopiekowani”, a jednocześnie usatysfakcjonowani z efektów. Sukcesywnie zachęcamy do dzielenia się opiniami na nasz temat. Recenzje o nas znajdziesz w mapkach Google, na Facebook`u oraz na Yuotube, gdzie od czasu do czasu pokazujemy rekomendacje video. Co 3 miesiące wysyłamy do naszych klientów ankietę mierzącą poziom zadowolenia z naszych usług i kontaktów – pozwala nam to szybko wdrażać zmiany i reagować w konkretnych przypadkach.

Jako firma jesteśmy szalenie efektywni, ale nigdy nie zapominamy o tym, by traktować innych z szacunkiem i zgodnie z tym, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jesteśmy po prostu fair.

Informacje dostępne w tym wpisie mogły ulec zmianie! O aktualną politykę zapytaj swojego opiekuna lub wypełnij formularz kontaktowy.

0 osób uznało ten artykuł za przydatny

Loading...

Czy ten artykuł był przydatny?

TAK NIE

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany