Twój content ma znaczenie

Dodany 23 lipca 2020

Poziom : podstawowy

Verseo i LH.pl połączyło siły, by sprawdzić jaką faktycznie rolę w pozycjonowaniu stron odgrywa content. Gościnnie, w ramach organizowanych przez LH.pl spotkań na żywo z ekspertami SEO, w odcinku dotyczącym treści i ich znaczenia, wystąpiła Joanna Michalska – Executive SEO Specialist w Verseo.

Asia przez ponad godzinę opowiada o znaczeniu i roli contentu i podpowiada: czy pisać, jak pisać a jak nie pisać, gdzie pisać, czy robić to samemu czy zlecić agencji a przede wszystkim dlaczego warto.

Czego się dowiesz:

 • czy content wciąż jest królem, czy już został zdetronizowany,
 • czym jest duplicate content i czy jest tak straszny jak go malują,
 • gdzie warto umieścić teksty na stronie,
 • czy wciąż warto prowadzić firmowego bloga,
 • jakie są limity znaków przy tworzeniu treści- min-max
 • jak często należy wrzucać nowe treści i czy należy trzymać się harmonogramu,
 • czy obraz może skutecznie zastąpić treść i co na to roboty sieciowe,
 • czy można pozycjonować stronę bez treści,
 • jak i gdzie umieszczać treści w przypadku sklepów internetowych,
 • w jaki sposób budować treści w przypadku firm usługowych bazujących głównie na portfolio,
 • teksty ekspertów – czy warto je zamieszczać,
 • czy zmiana strony musi oznaczać zmianę treści,
 • usuwanie, dodawanie, zmiana treści – jak to wpływa na skuteczność pozycjonowania,
 • czy można samodzielnie pisać teksty na swoją stronę,
 • i wiele więcej.

Dla kogo jest ten live?

Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich tych, którzy wiedzą, że dobry content to nie tylko zadanie dla blogera. Google to wyszukiwarka tekstowa, więc treści są niezbędne wszędzie, zarówno na stronach firmowych usługowych, wliczając w to fotografów czy grafików a także w sklepach internetowych. Live kierujemy zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z contentem, a także dla tych, którzy czują, że mogą to robić lepiej by zwiększyć skuteczność swoich treści.

Zobacz live a dowiesz się w jaki sposób pisać treści na stronę, aby zwiększyć oglądalność witryny. Jeżeli chcesz zrozumieć kiedy mamy do czynienia z wartościowym contentem, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Twój content ma znaczenie - zdjęcie nr 1 Twój content ma znaczenie - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany