Twój content ma znaczenie

Dodany 23 lipca 2020

Poziom : podstawowy

Verseo i LH.pl połączyło siły, by sprawdzić jaką faktycznie rolę w pozycjonowaniu stron odgrywa content. Gościnnie, w ramach organizowanych przez LH.pl spotkań na żywo z ekspertami SEO, w odcinku dotyczącym treści i ich znaczenia, wystąpiła Joanna Michalska – Executive SEO Specialist w Verseo.

Asia przez ponad godzinę opowiada o znaczeniu i roli contentu i podpowiada: czy pisać, jak pisać a jak nie pisać, gdzie pisać, czy robić to samemu czy zlecić agencji a przede wszystkim dlaczego warto.

Czego się dowiesz:

 • czy content wciąż jest królem, czy już został zdetronizowany,
 • czym jest duplicate content i czy jest tak straszny jak go malują,
 • gdzie warto umieścić teksty na stronie,
 • czy wciąż warto prowadzić firmowego bloga,
 • jakie są limity znaków przy tworzeniu treści- min-max
 • jak często należy wrzucać nowe treści i czy należy trzymać się harmonogramu,
 • czy obraz może skutecznie zastąpić treść i co na to roboty sieciowe,
 • czy można pozycjonować stronę bez treści,
 • jak i gdzie umieszczać treści w przypadku sklepów internetowych,
 • w jaki sposób budować treści w przypadku firm usługowych bazujących głównie na portfolio,
 • teksty ekspertów – czy warto je zamieszczać,
 • czy zmiana strony musi oznaczać zmianę treści,
 • usuwanie, dodawanie, zmiana treści – jak to wpływa na skuteczność pozycjonowania,
 • czy można samodzielnie pisać teksty na swoją stronę,
 • i wiele więcej.

Dla kogo jest ten live?

Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich tych, którzy wiedzą, że dobry content to nie tylko zadanie dla blogera. Google to wyszukiwarka tekstowa, więc treści są niezbędne wszędzie, zarówno na stronach firmowych usługowych, wliczając w to fotografów czy grafików a także w sklepach internetowych. Live kierujemy zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z contentem, a także dla tych, którzy czują, że mogą to robić lepiej by zwiększyć skuteczność swoich treści.

Zobacz live a dowiesz się w jaki sposób pisać treści na stronę, aby zwiększyć oglądalność witryny. Jeżeli chcesz zrozumieć kiedy mamy do czynienia z wartościowym contentem, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Twój content ma znaczenie - zdjęcie nr 1 Twój content ma znaczenie - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany