Facebook Ads czyli reklama na Facebooku – krok po kroku

Dodany 27 czerwca 2019

Poziom : podstawowy

Czego się dowiesz:

  • proces tworzenia kampanii na Facebooku od A do Z!
  • wybór celu reklamowego,
  • konfiguracja zestawu reklam,
  • tworzenie i wybranie odpowiednich grup odbiorców,
  • ustawianie kreacji graficznej,
  • i wiele więcej o kampaniach w środowisku Facebooka.

Dla kogo jest ten webinar?

Ten webinar dedykujemy w szczególności managerom marketingu oraz social media. Również wszystkim tym, którzy chcą poznać środowisko reklamowe Facebooka i nauczyć się tworzenia kampanii od podstaw.

Jak się okazuje, wystarczy godzinka z naszymi specjalistami, by odpalić swoją pierwszą kampanię na Fejsie. Nie zwlekaj dłużej, wyciągaj notatnik (może być w wersji online) i ucz się tworzenia kampanii Facebook Ads od ekspertów.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany