[CSS Verseo] Kampania produktowa bez prowizji Google – aż 20% taniej!

Dodany 20 listopada 2019

Poziom : średnio zaawansowany

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Masz sklep internetowy? Chcesz się reklamować efektywniej a zarazem taniej? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, weź udział w bezpłatnym webinarze Verseo, a dowiesz się jak to zrobić.

W czerwcu 2017 r. Komisja Europejska wymusiła na firmie Google udostępnienie innym wydawcom, przestrzeni reklamowej w środowisku Google. Dzięki temu, każda porównywarka cenowa, może od teraz uczestniczyć w wyświetlaniu reklam produktowych.

Verseo w ramach programu partnerskiego Comparison Shopping Partner by Google, stworzyło autorski CSS Verseo. W odróżnieniu od większości agencji, firma udostępniła swoją porównywarkę zupełnie za darmo – bez prowizji, kruczków, udostępniania danych kont lub innych ukrytych kosztów.

Czego się dowiesz:

  • dlaczego kampania produktowa to must have w przypadku e-sklepów,
  • co to jest CSS, czyli Comparison Shopping Services,
  • na czym polega obniżenie kosztów o 20% w praktyce,
  • jak prawidłowo podłączyć sklep do CSS,
  • i wiele więcej.

Dla kogo jest ten webinar?

Dla sklepów internetowych – tych małych i tych dużych, które chcą zyskać przewagę poprzez wykorzystanie prosprzedażowego narzędzia reklamowego CSS Verseo.

Nie ma co zwlekać, zaloguj się do Akademii i obejrzyj webinar!

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Ładuję...
 

Autorów

in

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Współzałożyciel Verseo, obecnie największej agencji SEM w Polsce. Biegły w skutecznym prowadzeniu kampanii z budżetami powyżej 500.000 zł/mies., ekspert wykorzystania Machine Learning w kampaniach oraz zarządzaniu 70-os. zespołem specjalistów.

in

Paweł Dalecki

Senior Google Ads Strategist

Wschodząca gwiazda świata performance marketingu. Z wykształcenia - polonista. Z wyboru - analityk i specjalista ds. marketingu. Od 4 lat zajmuje się obsługą kampanii przygotowywanych na zamówienie klientów Verseo.

Udostępnij:

Bądź pierwszym który napisze komentarz.