Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google?

Dodany 4 listopada 2020

Poziom : średnio zaawansowany

Posiadanie firmowej strony internetowej to jedno. Jednak bez wykorzystania zasad skutecznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, nie będzie ona widoczna w zasadzie dla nikogo. 

Jak wynika z badań, aż 90% użytkowników wyszukiwarki Google sprawdza wyniki wyłącznie na pierwszej stronie. Dlatego tak ważne jest by Twoja witryna znalazła się w TOP10.

Czego się dowiesz:

 • co to jest algorytm Google,
 • jakie czynniki wpływają na pozycję strony internetowej w wyszukiwarce Google,
 • jakie działania należy podjąć w ramach pozycjonowania onsite i offsite,
 • przedstawimy najczęstsze błędy popełniane przy optymalizacji strony i jak można się przed nimi ustrzec,
 • czego nie wolno robić, czyli czego nie lubi Google.

W trakcie webinaru skupiliśmy się zarówno na optymalizacji stron internetowych e-sklepów, jak również stron usługowych. Także każdy znajdzie w trakcie, wiele ciekawostek i niezbędnej wiedzy – prosto od doświadczonych pozycjonerów.

Co zyskasz?

Dowiesz się w praktyce od czego należy zacząć optymalizację strony by poprawić swoją pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Zgłębisz tajniki poprawnie użytych słów kluczowych, poprzez ich optymalne i przejrzyste rozmieszczenie w strukturze strony. Przybliżymy Ci elementy optymalizacji strony, jak meta tagi, wartościowe treści, niepożądane duplikaty, atrybuty grafik, przyjazne adresy podstron, indeksowanie strony pod roboty sieciowe i wiele więcej.

Dla kogo jest ten live?

Dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie optymalizacji stron internetowych. Webinar kierujemy dla właścicieli, dla działów marketingu czy managerów treści, dla małych i średnich sklepów internetowych, dla osób planujących założenie strony, dla wszystkich tych, którzy pragną pogłębić swoje kompetencje oraz poznać najnowsze praktyki SEO.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autorzy

Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google? - zdjęcie nr 1

Barbara Oleszek

Senior Seo Specialist

Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając popularne kwestie SEO.

Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google? - zdjęcie nr 2 Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google? - zdjęcie nr 3

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany