Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy?

Dodany 23 października 2019

Poziom : podstawowy

Dowiedz się, jak sprawnie uruchomić kampanię Google oraz jak efektywnie wyświetlać się na kluczowe frazy dla Twojej firmy. Sprawdź, jak zarabiać więcej nie tracąc milionów.

Czego się dowiesz:

 • od czego zacząć przygodę z Google Ads,
 • co Google wie o użytkownikach sieci i dlaczego jest to istotne dla Twojej firmy,
 • strona docelowa – co ma znaczenie,
 • jak zyskać kontrolę nad tym komu wyświetlają się Twoje reklamy,
 • skąd brać pomysły na hasła reklamowe,
 • jak rozpoznać intencje klientów na podstawie wyszukiwanych przez nich haseł,
 • jakie są skutki źle dobranych haseł i niedopasowanych treści,
 • jak Cię widzą, czyli jakie znaczenie ma informacja o firmie w wynikach wyszukiwania,
 • co to są rozszerzenia i jak je skutecznie wykorzystać.

Dla kogo jest ten webinar

Webinar dedykowany jest dla firm, chcących dostosować swoje kampanie promocyjne Google, by zawsze trafnie docierały do potencjalnych klientów, zwiększały ruch w witrynie i generowały tym samym większą sprzedaż.

Jeżeli chcesz rozkręcić promocję swojej firmy za pomocą Google Ads – to ten webinar stworzony jest właśnie dla Ciebie. Nie ma co dłużej zwlekać, zaloguj się do Akademii i obejrzyj webinar!

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autorzy

Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy? - zdjęcie nr 1 Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy? - zdjęcie nr 2

Joanna Hałaszkiewicz

Head of Optimization & Analytics

Była jedną z naszych najlepszych specjalistek Google Ads z ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem. Była, ponieważ aktualnie jest odpowiedzialna za cały proces wdrożeniowy naszych nowych pracowników oraz przeprowadza dedykowane szkolenia zewnętrzne.

Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy? - zdjęcie nr 3 Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy? - zdjęcie nr 4

Monika Dudek-Nowicka

International Customer Development Manager

Przygodę z Verseo rozpoczęła w 2016 roku i od tamtej pory skutecznie przekuwa wiedzę w sukces swoich klientów. Dzięki swojemu zaangażowaniu, wypracowuje profesjonalne relacje biznesowe, które są poparte znakomitymi wynikami.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany