Chcesz skutecznie wypromować swoje usługi?

Dodany 9 października 2019

Poziom : podstawowy

Skieruj ofertę do grupy docelowej, zadbaj o widoczność oferty w wyszukiwarce, bądź aktywny w socialach, pokaż swoją firmę na forach i portalach branżowych. Nie wiesz jak to zrobić? Podpowiemy.

Czego się dowiesz:

 • dlaczego warto zadbać o widoczność strony w Google,
 • które z elementów pracy nad stroną należy wykonać samodzielnie a przy których warto poprosić o wsparcie,
 • co to są linki przychodzące – od czego zacząć i gdzie ich szukać,
 • w jaki sposób efektywnie pozyskać dane potencjalnych klientów z Facebooka,
 • jak zaprojektować skuteczny lejek sprzedażowy na FB,
 • dlaczego tak ważne jest dopasowanie właściwego celu reklamowego,
 • w jaki sposób poprzez reklamę na Facebooku wypromować firmy lokalne,
 • czym kierować się przy dobieraniu grupy docelowej – przykłady i modele sprzedaży dla branży usługowej.

Dla kogo jest ten webinar?

Dla firm usługowych, które chcą skutecznie wypromować swoje usługi, by wyróżnić je na tle konkurencji oraz efektywnie i konsekwentnie walczyć o klientów. Webinar powstał także z myślą o wszystkich, którzy chcą zyskać wiedzę bezpośrednio od praktyków SEO i Social Media.

A Ty, chcesz zadbać o widoczność swojego biznesu w wyszukiwarce Google? – zajrzyj na nasz webinar! Pokażemy jak wesprzeć działania SEO poprzez Facebook Ads! Wystarczy się zalogować! 🙂

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Chcesz skutecznie wypromować swoje usługi? - zdjęcie nr 1

Barbara Oleszek

Senior Seo Specialist

Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając popularne kwestie SEO.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany