Chcesz skutecznie wypromować swoje usługi?

Dodany 9 października 2019

Poziom : podstawowy

Skieruj ofertę do grupy docelowej, zadbaj o widoczność oferty w wyszukiwarce, bądź aktywny w socialach, pokaż swoją firmę na forach i portalach branżowych. Nie wiesz jak to zrobić? Podpowiemy.

Czego się dowiesz:

  • dlaczego warto zadbać o widoczność strony w Google,
  • które z elementów pracy nad stroną należy wykonać samodzielnie a przy których warto poprosić o wsparcie,
  • co to są linki przychodzące – od czego zacząć i gdzie ich szukać,
  • w jaki sposób efektywnie pozyskać dane potencjalnych klientów z Facebooka,
  • jak zaprojektować skuteczny lejek sprzedażowy na FB,
  • dlaczego tak ważne jest dopasowanie właściwego celu reklamowego,
  • w jaki sposób poprzez reklamę na Facebooku wypromować firmy lokalne,
  • czym kierować się przy dobieraniu grupy docelowej – przykłady i modele sprzedaży dla branży usługowej.

Dla kogo jest ten webinar?

Dla firm usługowych, które chcą skutecznie wypromować swoje usługi, by wyróżnić je na tle konkurencji oraz efektywnie i konsekwentnie walczyć o klientów. Webinar powstał także z myślą o wszystkich, którzy chcą zyskać wiedzę bezpośrednio od praktyków SEO i Social Media.

A Ty, chcesz zadbać o widoczność swojego biznesu w wyszukiwarce Google? – zajrzyj na nasz webinar! Pokażemy jak wesprzeć działania SEO poprzez Facebook Ads! Wystarczy się zalogować! 🙂

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Chcesz skutecznie wypromować swoje usługi? - zdjęcie nr 1

Barbara Oleszek

Senior Seo Specialist

Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając popularne kwestie SEO.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany