6 elementów skutecznej kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania

Dodany 26 czerwca 2020

Poziom : podstawowy

W ramach konferencji Online Marketing Day organizowanej przez Semstorm, doświadczeni marketerzy dzielili się swoją wiedzą z zakresu SEO, content marketing, reklamy w Google i reklamy na Facebooku.

16 ekspertów stworzyło całodzienną konferencję w całości realizowaną online, poświęconą digital marketingowi. W roli eksperta Verseo wystąpiła Joanna Hałaszkiewicz – Google Ads & eCommerce Trainer. Joanna wskazała na co należy zwrócić szczególną uwagę projektując kampanię Google Ads, by była możliwie efektywna w odniesieniu do posiadanego budżetu reklamowego.

Czego się dowiesz:

 • czym charakteryzuje się kampania w sieci wyszukiwania,
 • jak należy formułować cel kampanii,
 • poznasz metody i narzędzia wspomagające dobieranie słów kluczowych,
 • omówimy typy dopasowań słów kluczowych pozwalające kontrolować, które wyszukiwania w Google powodują wyświetlenie,
 • podpowiemy Ci jak optymalnie zaplanować budżet,
 • przedstawimy Ci proste zasady, którymi powinieneś się posługiwać podczas tworzenia tekstów reklam i rozszerzeń,
 • na czym polega i od czego zależy ranking reklamy i wynik jakości.

Dla kogo jest ten webinar?

Online Marketing Day powstał z myślą o właścicielach firm, przedstawicielach branży e-commerce, a także specjalistach digital marketing. Wydarzenie skierowane jest zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają promocję w internecie, jak i dla tych, którzy chcieliby zwiększyć skuteczność swoich działań.

Zobacz webinar a dowiesz się jak zwiększyć skuteczność promocji w internecie.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

6 elementów skutecznej kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania - zdjęcie nr 1 6 elementów skutecznej kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania - zdjęcie nr 2

Joanna Hałaszkiewicz

Head of Optimization & Analytics

Była jedną z naszych najlepszych specjalistek Google Ads z ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem. Była, ponieważ aktualnie jest odpowiedzialna za cały proces wdrożeniowy naszych nowych pracowników oraz przeprowadza dedykowane szkolenia zewnętrzne.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany