Słownik SEO

Dodany 3 listopada 2020

Słownik SEO - zdjęcie nr 1

Ponad 300 pojęć z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych!

Przed Tobą Słownik SEO zawierający ponad 300 pojęć z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.

To prawdopodobnie największy zbiór krótkich definicji terminów, bardzo często wykorzystywanych przez specjalistów SEO lub agencje SEO, których znaczenie niejeden właściciel strony www musiał wyszukiwać w sieci. Postanowiliśmy więc spiąć wszelkie pojęcia, związane bezpośrednio i pośrednio z pozycjonowaniem stron oraz optymalizacją i przedstawić je w formie Słownika SEO.

Jak skonstruowany jest ten Słownik SEO?

Bardzo prosto i przejrzyście! Tak jak większość słowników, pojęcia uszeregowane są alfabetycznie.

Do każdego pojęcia dodaliśmy krótki opis wyjaśniający jego znaczenie oraz zastosowanie w praktyce. Słownik ten zawiera więc definicje słówek znanych tylko największym specom od pozycjonowania stron, oraz bardziej powszechnie stosowanych zwrotów w branży SEO. Wszystko po to, by ułatwić Ci nawigację po tym SEO-świecie i sprawić, że rozmowa z pozycjonerem, dla obu stron, stanie się
znacznie przyjemniejsza.

Gotowy, by poznać SEO od A do Z korzystając ze Słownika SEO?

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 3 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

Słownik SEO - zdjęcie nr 2 Słownik SEO - zdjęcie nr 3

Dominika Słomka

Content Marketing & Linkedin Manager

Jest jedną z tych szczęściarzy, którzy pasjonują się tym, co robią! Marketing i nowoczesne technologie to nie tylko jej praca, ale także zainteresowanie. Poza tym, Domi należy do tych ludzi, których wspaniale jest poznać. :) Oferuje bowiem bogactwo wyobraźni, mrówczą pracowitość i wiosenną otwartość.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany