Słowa kluczowe w reklamach Google Ads

Dodany 20 lutego 2023

Słowa kluczowe w reklamach Google Ads - poradnik krok po kroku

Świat Google Ads to miejsce pełne wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji, których źródłem może być konkurencja, nowy algorytm od Google, lub ukryte „budżetożerne” słowo kluczowe. Poznaj zasady rządzące Google Ads i optymalizuj swoje kampanie, w ramach maksymalizacji zysków. Pomoże Ci w tym niniejszy poradnik.

Mimo że jego tematyka dotyczy głównie słów kluczowych, porusza on przy okazji szereg zagadnień od strony technicznej, które musisz uwzględnić, by działania w tym zakresie były skuteczne.

Przewertuj wirtualne strony, by wiedzieć:

Czym są wartościowe słowa kluczowe?

Czyli takie, które pozwalają osiągnąć założony cel marketingowy kampanii Google Ads poprzez dotarcie do odpowiedniej grupy użytkowników. Tym celem może być np. sprzedaż produktów i usług lub budowanie świadomości marki.

Jak i gdzie szukać fraz?

Słowa kluczowe to klucz do sukcesu kampanii. Gdzie ich szukać i jak zrobić to dobrze? Serwujemy garść jedynie przydatnych podpowiedzi. Krótko, zwięźle i na temat.

Jak działa planer słów kluczowych?

To bezpłatne narzędzie dostępne w panelu Google Ads. Pozwala odkryć nowe słowa kluczowe, poznać ich średnią miesięczną liczbę wyszukiwań oraz określić szacunkowe koszty dla poszczególnych z nich.

Jaki jest realny koszt słowa kluczowego?

Koszt słowa kluczowego jest wypadkową wielu elementów. Aby lepiej zrozumieć, czym jest i od czego zależy, wyjaśnimy podstawowe definicje i zagadnienia.

Pobierz poradnik Verseo Słowa kluczowe w reklamach Google Ads i sprawdź, jak krok po kroku optymalizować cały proces tworzenia kampanii z wykorzystaniem wartościowych fraz.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 2 ocen )

Zobacz komentarze (1)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

djanicka djanickafunny

Danuta Janicka

Digital Ads & Optimization Specialist

Z wykształcenia jest menadżerem produktu, ale w Verseo wspomaga nas jako specjalistka od optymalizacji reklam digital. Sprawuje nadzór nad płatnymi kampaniami Google Ads, Facebook Ads i Allegro Ads, analizuje wyniki, tworzy raporty i śledzi marketingowe trendy, by zapewniać klientom najwyższy poziom usług. Prywatnie jest fanką permanentnych remontów lubi trening siłowy, długie spacery i projektowanie domowych dekoracji.

Komentarze (1)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany