Kategorie:

czerwiec 2021
VCM ma już 5 lat! 🎂✨

5 lat temu, prawie nikt nie wyobrażał sobie, że algorytmy samouczące będą optymalizować kampanie lepiej od ludzi. Ale jak to bywa - "prawie", robi wielką różnicę. 🤔

luty 2021
Obroty Verseo – raport styczeń 2021

Rok 2020 za nami. Z dumą pokazujemy liczby, które udało nam się wyrobić w ostatnim roku - obroty, nowi pracownicy, materiały w Akademii wiedzy i więcej!

październik 2020
Model kompetencji w Verseo

"Inżynierowie muszą uzupełniać wiedzę techniczną o globalne podejście do kwestii rozwiązywania problemów" - Tim Cook, Apple. A jak wygląda kwestia specjalizacji w Verseo ?

lipiec 2020
Ruch na Verseo.pl – raport maj – czerwiec 2020

Polityczny szkwał za nami, więc możemy już wrócić na spokojne wody codzienności. A te ponownie nas bezwstydnie rozpieszczają. 🤗 Zobaczcie sami.

czerwiec 2020
Top 6 pobranych poradników Verseo

Z przyjemnością ogłaszamy oficjalny start Akademii Verseo! A w niej “wszystkie konfitury na jednej ladzie”. 😍 Jeżeli szukasz źródła wiedzy z zakresu marketingu online oraz narzędzi, które oferujemy, naprawdę warto zajrzeć.

maj 2020
Zarobki w Verseo – Google Ads

Im dalej w las, tym więcej grzybów. Jednym z filarów nieznośnej konstrukcji doczesności jest potrzeba zarabiania pieniędzy. Filar jest niezwykle ciekawy, bo każdy go widzi, ale zazwyczaj nie wiadomo jak bardzo jest wysoki lub niski - jego wysokość to temat tabu. 😶

maj 2020
Ruch na Verseo.pl – raport marzec – kwiecień 2020

Kto by przypuszczał? 🧐 Ostatnie 2 miesiące nie były łatwe, a wręcz były wyboistą drogą. 30 dotychczasowych klientów Verseo, ze względu na ich trudną sytuację, zdecydowało się na wypowiedzenia umowy. Jednak...

marzec 2020
Zarobki w Verseo – SEO

Tłuste wyniki! 😄 Kto powiedział, że transparentność nie może być słodka? 🍩 Tym razem postanowiliśmy policzyć, ile pączków można kupić za miesięczne wynagrodzenie w naszym dziale SEO!

styczeń 2020
Obroty Verseo – raport styczeń 2020

W Verseo liczby nam nie straszne. 💪 Z dumą pokazujemy nasze obroty i dane. Jak widać w 2019 wstydu nie było. 😎 Wrzucamy także podsumowanie i kilka wniosków.

styczeń 2020
Dobra zmiana

Nioh nioh nioh! 🔥🔥🔥 W 2020 wchodzimy z przytupem i przyznajemy, że trochę na koszt konkurencji. 😉 Przejęliśmy od innych agencji kampanie Google Ads o wartości 9 mln złotych!

Listopad 2019
Google Ads – raport październik 2019

Dane są super. 🧐 Z czystej ciekawości porównaliśmy nasze kampanie Google Ads z pierwszego półrocza 2018 i 2019, nie licząc na nic spektakularnego. Wrzuciliśmy jednak dane do excela i wtem!