Kategorie:

listopad 2022
SEO w Verseo w liczbach

Transparentności w biznesie pomaga określić sposób prowadzenia działalności na każdym poziomie i zasadza ją na trwalszych fundamentach. W ramach realizacji jej założeń serwujemy na srebrnej tacy SEO Verseo w liczbach!

listopad 2022
Składniki naszej widoczności w sieci

Za wielkimi strategiami, komunikacjami i wynikami stoją mniejsze i większe narzędzia, które usprawniają naszą pracę, albo w ogóle sprawiają, że jest ona możliwa. Sprawdź, bez jakiego wsparcia nie wyobrażamy sobie marketingu Verseo!

styczeń 2022
Zarobki w SEO Verseo – 01.2022

Gaz powoli zamienia się w ulotny przedmiot pożądania! Przy okazji odświeżenia kwot prowizji w dziale SEO, dokonaliśmy pomiaru, o ile wzrosły one względem danych z ubiegłego roku. Jest o czym pisać. 💥

styczeń 2022
Obroty Verseo – Raport 2022

Rośniemy jak na drożdżach!😍 Przychód na poziomie prawie 50 milionów! 550.000 unikalnych użytkowników na www! Dołączyło do nas 347 nowych klientów!

czerwiec 2021
VCM ma już 5 lat! 🎂✨

5 lat temu, prawie nikt nie wyobrażał sobie, że algorytmy samouczące będą optymalizować kampanie lepiej od ludzi. Ale jak to bywa - "prawie", robi wielką różnicę. 🤔

luty 2021
Obroty Verseo – raport styczeń 2021

Rok 2020 za nami. Z dumą pokazujemy liczby, które udało nam się wyrobić w ostatnim roku - obroty, nowi pracownicy, materiały w Akademii wiedzy i więcej!

październik 2020
Model kompetencji w Verseo

"Inżynierowie muszą uzupełniać wiedzę techniczną o globalne podejście do kwestii rozwiązywania problemów" - Tim Cook, Apple. A jak wygląda kwestia specjalizacji w Verseo ?

lipiec 2020
Ruch na Verseo.pl – raport maj – czerwiec 2020

Polityczny szkwał za nami, więc możemy już wrócić na spokojne wody codzienności. A te ponownie nas bezwstydnie rozpieszczają. 🤗 Zobaczcie sami.

czerwiec 2020
Top 6 pobranych poradników Verseo

Z przyjemnością ogłaszamy oficjalny start Akademii Verseo! A w niej “wszystkie konfitury na jednej ladzie”. 😍 Jeżeli szukasz źródła wiedzy z zakresu marketingu online oraz narzędzi, które oferujemy, naprawdę warto zajrzeć.

maj 2020
Zarobki w Verseo – Google Ads

Im dalej w las, tym więcej grzybów. Jednym z filarów nieznośnej konstrukcji doczesności jest potrzeba zarabiania pieniędzy. Filar jest niezwykle ciekawy, bo każdy go widzi, ale zazwyczaj nie wiadomo jak bardzo jest wysoki lub niski - jego wysokość to temat tabu. 😶

maj 2020
Ruch na Verseo.pl – raport marzec – kwiecień 2020

Kto by przypuszczał? 🧐 Ostatnie 2 miesiące nie były łatwe, a wręcz były wyboistą drogą. 30 dotychczasowych klientów Verseo, ze względu na ich trudną sytuację, zdecydowało się na wypowiedzenia umowy. Jednak...

marzec 2020
Zarobki w Verseo – SEO

Tłuste wyniki! 😄 Kto powiedział, że transparentność nie może być słodka? 🍩 Tym razem postanowiliśmy policzyć, ile pączków można kupić za miesięczne wynagrodzenie w naszym dziale SEO!