O najwyższej jakości naszych usług, świadczą uzyskane przez Verseo certyfikaty i partnerstwa, m.in.

Google Premier Partner

Google Premier Partner

Najwyższy możliwy status partnera Google to dowód na zachowywanie wysokich standardów Google w dziedzinie reklamy. Status premier to także poświadczenie zachowania dynamiki wzrostu pozyskiwanych klientów, a to pośrednio świadczy o naszej skuteczności. Status Premier to również dostęp do najświeższych informacji i wdrożeń reklamowych ze strony Google. Należy nadmienić, że jest to partnerstwo przyznawane w obszarze reklamy Google Ads. W przypadku pozycjonowania stron w wyszukiwarce, Google nie oferuje żadnych partnerstw.

Facebook Partner

Facebook Marketing Partner

Klienci coraz częściej szukają agencji, które będą kompetentne nie tylko w jednym obszarze reklamowym. Dostrzegając potencjał drzemiący w połączeniu marketingu w wyszukiwarkach i tym w social media stworzyliśmy dział odpowiedzialny za kampanie na Facebooku i Instagramie. W niedługim czasie zyskaliśmy budżety i kompetencje, by zostać oficjalnym partnerem tego portalu co pozwala na jeszcze lepszy dostęp do najnowszej wiedzy, szkoleń i programu certyfikacyjnego.

Google Marketing Platform

Google Marketing Platform

Jesteśmy biegli w posługiwaniu się zaawansowaną platformą, która łączy dawne DoubleClick oraz Google Analytics 360. W skład Google Marketing Platform wchodzi wiele usług, które ułatwiają zarządzanie, analizowanie i optymalizowanie strategii marketingowej Twojej firmy.

CSS Partner

Google CSS Partner

Rozwinęliśmy własną porównywarkę cen, która pozwala na reklamowanie się w Google Shopping bez prowizji uiszczanej za korzystanie z analogicznego rozwiązania oferowanego przez Google. W przeciągu 2 miesięcy do systemu dołączyło 250 sklepów internetowych z prawie 430.000 produktów. Ta dynamika i skala pozwoliły nam dołączyć do oficjalnego programu partnerskiego, który pozwala nam na oferowanie
jeszcze lepszych rozwiązań w rzeczonym temacie.

Hubspot Partner

Hubspot Partner

Wdrożenie platformy Hubspot w naszej firmie zdecydowanie wyniosło ją poziom wyżej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i stricte marketingowym. Przekonani do produktu postanowiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce oferować go w ramach systemu partnerskiego Hubspot, który przynależy do firm biegłych w jego używaniu a dysponujących jednocześnie dużą wiedzą z zakresu digital i inbound marketingu.

Gazele Biznesu

W 2018 i 2019 roku zostaliśmy uhonorowani w plebiscycie Pulsu Biznesu tytułem Gazela Biznesu. Jest to wyróżnienie dla firm, które hołdują transparentności i jednocześnie mogą pochwalić się dużą dynamiką wzrostu. 1

Poznański Lider Przedsiębiorczości

W 2019 roku cieszyliśmy się uzyskaniem tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Jest to tytuł przyznawany firmom z powiatu poznańskiego, które notują spektakularne wyniki i mają pozytywny wkład w rozwój poznańskiego etosu przedsiębiorcy.

Allegro Partner

Allegro Ads Partner

Jesteśmy partnerem Allegro i jego systemu reklamowego, co niejako wymusili na nas nasi klienci. Allegro jest dobrą platformą do pozyskiwania ruchu, aczkolwiek konkurowanie ceną jest tam na pierwszym miejscu. Oznacza to, że reklama musi być maksymalnie efektywna i skierowana do możliwie dobrze sprecyzowanej grupy docelowej. To wszystko sprawia, że posiadanie agencji ze statusem partnera Allegro Ads, jeżeli funkcjonuje się tam lub chce się funkcjonować sprzedażowo, ma z punktu widzenia optymalizacji kosztów duży sens.

Kenshoo Agency

Kenshoo Pro Agency

Korzystamy z VCM i Google Marketing Platform od kilku lat, a 2 lata temu rozszerzyliśmy nasze działania także o Kenshoo – to znana i używana na całym świecie platforma do osiągania najlepszych wyników prowadzonych kampanii. Żeby uzyskać status pro agency, należy zdać egzamin potwierdzający znajomość tego narzędzia przez co najmniej pięć osób z zespołu. Jesteśmy jedynym w Polsce, oficjalnym partnerem Kenshoo.