Verseo – Gwarancje Rzetelności Usług

01

Podstawową formą działalności agencji Verseo jest świadczenie usług marketingowych dla klientów, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów Google Ads, Facebook Ads oraz Pozycjonowania stron i reklamy Programmatic.

02

Verseo zapewnia świadczenie usług w oparciu o wykwalifikowany zespół certyfikowanych specjalistów. W chwili publikacji niniejszego dokumentu zespół ten liczy ponad 100 osób – specjalistów SEO, Google Ads, Content Managerów, grafików i programistów. Współpracujemy również z ponad setką zewnętrznych copywriterów. Nasi specjaliści dysponują obecnie ponad 200 certyfikatami indywidualnymi.

03

Siedziba firmy Verseo znajduje się przy ul. Węglowej 1/3, 60-122 w Poznaniu i tam też odbywa się najwięcej czynności związanych z obsługą klientów. Do dyspozycji mamy 800 metrów nowoczesnej przestrzeni biurowej wraz z salami szkoleniowymi dla klientów.

04

Verseo jest jedną z największych agencji SEO i SEM w regionie Europy Środkowej. W chwili publikacji niniejszego dokumentu zarządza miesięcznie 7 mln budżetem reklamowym swoich klientów.

05

Verseo prowadzi nieprzerwaną działalność od 2013 roku. Łącznie pozyskało już ponad 3000 klientów. W 2019 roku 94% umów zostało przedłużonych, a dołączyło do nas 460 nowych firm. Obrót za 2020 rok wyniósł 34,7 mln złotych.

06

Verseo posiada i używa technologii opartej na uczeniu maszynowym do optymalizacji kampanii Google Ads oraz Facebook.

07

Dla 50,5% naszych klientów prowadzimy kampanie Google Ads, a 49,5% klientów oddało w nasze ręce pozycjonowanie własnych stron.

08

Dzięki najnowszym narzędziom usprawniliśmy komunikację na każdej płaszczyźnie co pozwala nam – mimo osiągniętej skali – utrzymać bliskie relacje z klientami. Jako nasi klienci możecie Państwo liczyć również na wsparcie zarządu Verseo w postaci Mateusza Bieganowskiego oraz Krzysztofa Masłowskiego.

09

Każdy klient ma dostęp do nowoczesnego panelu, w którym dostępne są faktury oraz historia współpracy. Cyklicznie udostępniamy raporty – w trybie comiesięcznym lub cotygodniowym. Tym samym zapewniamy pełną transparentność wyników prowadzonych kampanii.

10

Opinie klientów – Cenimy transparentność. Regularnie publikujemy dane finansowe związane z naszą działalnością, jak również recenzje i opinie wystawiane nam przez klientów. Nie ukrywamy recenzji zarówno na Facebooku, jak i w Google oraz na naszych stronach.

Infografika

Certyfikaty i partnerstwa świadczące o jakości naszych usług

Google Premier Partner

Google Premier Partner

Najwyższy możliwy status partnera Google to dowód na zachowywanie wysokich standardów Google w dziedzinie reklamy. Status premier to także poświadczenie zachowania dynamiki wzrostu pozyskiwanych klientów, a to pośrednio świadczy o naszej skuteczności. Status Premier to również dostęp do najświeższych informacji i wdrożeń reklamowych ze strony Google. Należy nadmienić, że jest to partnerstwo przyznawane w obszarze reklamy Google Ads. W przypadku pozycjonowania stron w wyszukiwarce, Google nie oferuje żadnych partnerstw.

Facebook Partner

Facebook Business Partner

Klienci coraz częściej szukają agencji, które będą kompetentne nie tylko w jednym obszarze reklamowym. Dostrzegając potencjał drzemiący w połączeniu marketingu w wyszukiwarkach i tym w social media stworzyliśmy dział odpowiedzialny za kampanie na Facebooku i Instagramie. W niedługim czasie zyskaliśmy budżety i kompetencje, by zostać oficjalnym partnerem tego portalu co pozwala na jeszcze lepszy dostęp do najnowszej wiedzy, szkoleń i programu certyfikacyjnego.

Google Marketing Platform

Google Marketing Platform

Jesteśmy biegli w posługiwaniu się zaawansowaną platformą, która łączy dawne DoubleClick oraz Google Analytics 360. W skład Google Marketing Platform wchodzi wiele usług, które ułatwiają zarządzanie, analizowanie i optymalizowanie strategii marketingowej Twojej firmy.

CSS Partner

Google CSS Partner

Rozwinęliśmy własną porównywarkę cen, która pozwala na reklamowanie się w Google Shopping bez prowizji uiszczanej za korzystanie z analogicznego rozwiązania oferowanego przez Google. W przeciągu 2 miesięcy do systemu dołączyło 250 sklepów internetowych z prawie 430.000 produktów. Ta dynamika i skala pozwoliły nam dołączyć do oficjalnego programu partnerskiego, który pozwala nam na oferowanie
jeszcze lepszych rozwiązań w rzeczonym temacie.

Smartlook

Smartlook

Jesteśmy jednym z nielicznych partnerów Smartlooka na świecie. Narzędzie to pozwala zanalizować zachowania użytkowników na stronach naszych klientów, i tym samym, wykluczyć błędy technologiczne, błędy interakcji czy błędy User Interface. W efekcie pomagamy naszym klientom poprawiać wskaźnik konwersji, zwięksać liczbę zapytań ofertowych oraz optymalizować doświadczenia użytkownika na stronie.

HS Gold Partner

Hubspot Partner

Wdrożenie platformy Hubspot w naszej firmie zdecydowanie wyniosło ją poziom wyżej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i stricte marketingowym. Przekonani do produktu postanowiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce oferować go w ramach systemu partnerskiego Hubspot, który przynależy do firm biegłych w jego używaniu a dysponujących jednocześnie dużą wiedzą z zakresu digital i inbound marketingu.

Gazele Biznesu

W 2018 i 2019 roku zostaliśmy uhonorowani w plebiscycie Pulsu Biznesu tytułem Gazela Biznesu. Jest to wyróżnienie dla firm, które hołdują transparentności i jednocześnie mogą pochwalić się dużą dynamiką wzrostu. 1

Poznański Lider Przedsiębiorczości

W 2019 roku cieszyliśmy się uzyskaniem tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Jest to tytuł przyznawany firmom z powiatu poznańskiego, które notują spektakularne wyniki i mają pozytywny wkład w rozwój poznańskiego etosu przedsiębiorcy.

Allegro Partner

Allegro Ads Partner

Jesteśmy partnerem Allegro i jego systemu reklamowego, co niejako wymusili na nas nasi klienci. Allegro jest dobrą platformą do pozyskiwania ruchu, aczkolwiek konkurowanie ceną jest tam na pierwszym miejscu. Oznacza to, że reklama musi być maksymalnie efektywna i skierowana do możliwie dobrze sprecyzowanej grupy docelowej. To wszystko sprawia, że posiadanie agencji ze statusem partnera Allegro Ads, jeżeli funkcjonuje się tam lub chce się funkcjonować sprzedażowo, ma z punktu widzenia optymalizacji kosztów duży sens.

Kenshoo Agency

Kenshoo Pro Agency

Korzystamy z VCM i Google Marketing Platform od kilku lat, a 2 lata temu rozszerzyliśmy nasze działania także o Kenshoo – to znana i używana na całym świecie platforma do osiągania najlepszych wyników prowadzonych kampanii. Żeby uzyskać status pro agency, należy zdać egzamin potwierdzający znajomość tego narzędzia przez co najmniej pięć osób z zespołu. Jesteśmy jedynym w Polsce, oficjalnym partnerem Kenshoo.