Hubspot – partner Polska – platforma sales & marketing automation

Automatyzuj procesy marketingowe i sprzedażowe.

Hubspot to efektywniejsza praca zespołu!

Verseo - Hubspot partner Polska

Hubspot – co to jest?

Hubspot to platforma online, która pomaga firmom zarządzać ścieżką klienta na każdym jej etapie. Od zainteresowania i przyciągania do siebie atrakcyjnym content marketingiem, po zamykanie sprzedaży i dalsze prowadzenie relacji biznesowych. Hubspot to jedna z pierwszych firm, które zdały sobie sprawę z potęgi content marketingu. Wiedząc jednocześnie, że dojdzie do bezprecedensowego skalowania tego typu działań, zaprojektowali platformę, która wspiera marketerów i handlowców w skutecznej obsłudze klientów i leadów. Hubspot jest notowany na nowojorskiej giełdzie i jest wiodącą platformą tego typu w Stanach Zjednoczonych. W Verseo korzystamy z Hubspota od półtora roku. Ten czas pozwolił nam rozwinąć kompetencje w różnych narzędziach oraz pozwolił docenić potencjał drzemiący w tym systemie. Dlatego postanowiliśmy zostać oficjalnym partnerem Hubspot w Polsce i wdrażać firmy w ten ekosystem. Uważamy bowiem, że znacząco wpływa na efektywności procesów wewnątrz firmy. Sprzedaż i marketing, za pomocą kilku kliknięć, mogą zrobić wiele, wiele więcej!

Hubspot – arka inbound marketingu

Hubspot wspomaga marketerów, sprzedawców i właścicieli firm w inbound marketingu. Metodologia ta zakłada, że potencjalny klient przychodzi do nas sam. Fajne? No pewnie, ale jest mały haczyk. Musimy się sporo napracować, by do tego doszło i wyprodukować mnóstwo przyjemnych, a zarazem inteligentnych materiałów. Co sprawia, że ktoś przychodzi do naszej firmy sam? Atrakcyjne wideo, poradnik, który rozwiąże jakiś problem, przydatny artykuł na blogu, podcast i inne formy, które odpowiadają na zadawane pytania.

Korzystanie z metodologii Inbound w marketingu

Jeżeli jesteś nowoczesnym marketerem, Twoim celem jest przyciągnięcie do firmy nowych kontaktów, zaangażowanie ich na tyle, by chętnie przechodzili do następnych etapów a następnie ich indywidualne zachwycanie i zaskakiwanie.

HS wheel

Zachęcać

Nie chcesz, żeby ktokolwiek przychodził na twoją stronę. Chcesz ludzi, którzy najprawdopodobniej staną się perspektywicznym kontaktem i ostatecznie zadowolonym klientem. Jak ich pozyskać? Przyciągasz więcej odpowiednich klientów za pomocą odpowiednich treści we właściwym czasie – wtedy kiedy ich szukają.
Skorzystaj z narzędzia strategii treści, aby zbudować autorytet w wyszukiwaniu i uszeregować tematy, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów. Publikuj swój wpis na blogu lub treści wideo w sieciach społecznościowych za pomocą narzędzi mediów społecznościowych. Twórz reklamy, aby zwiększyć świadomość swojej marki wśród odbiorców docelowych. Na każdym etapie będziesz raportować i analizować swojej wysiłki, aby być informowanym o tym, co działa, a gdzie musisz jeszcze coś poprawić.

Angażować

Korzystaj z rozmów, aby tworzyć trwałe relacje z potencjalnymi klientami na preferowanych kanałach – za pośrednictwem poczty e-mail, botów, telefonu, czatu na żywo lub aplikacji do obsługi wiadomości. Użyj narzędzi do konwersji – CTA, formularzy i przepływów potencjalnych klientów – aby przechwycić informacje o potencjalnych klientach odwiedzających Twoją witrynę. Wykorzystaj wszystkie informacje o potencjalnych klientach i klientach w CRM, aby spersonalizować korzystanie ze strony za pomocą inteligentnych treści i całej podróży kupującego za pomocą poczty elektronicznej i przepływów pracy. Twórz lojalność wobec marki, kierując reklamy do określonych grup odbiorców za pomocą treści społecznościowych lub reklam. Wybierz spośród setek integracji, aby dodać dodatkowe narzędzia i funkcje do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

Dopieszczać

Korzystaj z poczty elektronicznej i automatyzacji marketingu, a także rozmów, aby dostarczyć właściwe informacje właściwej osobie we właściwym czasie i za każdym razem. Skorzystaj ze skrzynki odbiorczej konwersacji, aby dopasować się do członków zespołu sprzedaży i serwisu, aby utworzyć kontekstowe rozmowy z osobami, z którymi prowadzisz interesy. Twórz niezapomniane treści, które potencjalni użytkownicy mogą udostępniać znajomym.

 

Jakie narzędzia oferuje Hubspot?

Hubspot w ramach swojej platformy udostępnia mnóstwo narzędzi wspomagających pracę zespołów marketingu i sprzedaży. Część z podstawowymi narzędziami dla handlowców jest darmowa i można z niej korzystać bez opłat. Narzędzia marketingowe są natomiast płatne, ale jeżeli nasz biznes posiada odpowiednią skalę – po prostu się to opłaca. Hubspot oferuje bowiem mnóstwo usług, które i tak zazwyczaj się wykorzystuje w marketingu i się za nie płaci. Różnica polega na tym, że mamy wszystko pod jednym dachem i integrację z mierzeniem wyników dostajemy niejako w prezencie. Co dokładnie znajdziesz?

Blogowanie

Publikuj odpowiednie, wciągające treści zoptymalizowane pod kątem konwersji za pomocą narzędzi, które przyspieszają tworzenie, utrzymują spójność formatowania i ułatwiają optymalizację wyszukiwania.

Strony docelowe

Uruchom strony docelowe, które wyglądają idealnie na wszystkich urządzeniach, dodawaj formularze zoptymalizowane do ukończenia za pomocą jednego kliknięcia i automatycznie zmieniaj treść na podstawie tego, kto przegląda Twoją stronę.

E-mail

Twórz wspaniałe szablony wiadomości e-mail, automatycznie personalizuj wiersze tematyczne i treści dla każdego odbiorcy, a także uruchamiaj testy A / B, aby poprawić wskaźniki otwarcia i kliknięcia.

Automatyzacja marketingu

Pozwól swoim potencjalnym klientom znaleźć własną ścieżkę zakupu, aby zamknąć więcej ofert. Dzięki automatyzacji marketingu możesz wykorzystać zachowanie każdego potencjalnego klienta do dostosowania wiadomości e-mail, treści, ofert i zasięgu w skali.

Zarządzanie leadami

Uzyskaj dostęp do informacji o każdym kontakcie i zobacz każdą interakcję, którą już miałeś. Wykorzystaj te dane do tworzenia kampanii kierowanych na hiperłącza, które zamykają więcej ofert.

Analityka

Zyskaj wgląd w całą ścieżkę, aby zobaczyć, które aktywa marketingowe są najtrudniejsze i pokazać, jak marketing wpływa na wynik finansowy.

CMS

Przyjazna dla SEO i w pełni zintegrowana strona internetowa. Zapisz swoje najlepsze projekty jako szablony, aby szybciej uruchamiać strony.

Media społecznościowe

Monitoruj wzmianki o markach i odpowiednie rozmowy, śledź zadania automatycznie i planuj publikowanie swoich postów społecznościowych, gdy zobaczą je odpowiednie osoby.

SEO

Zaplanuj strategię treści wokół tematów, które podniosą Twój autorytet w wyszukiwarkach, uzyskaj porady optymalizacyjne podczas tworzenia treści i zmierz rzeczywisty ROI dzięki zintegrowanej analizie.

Call to action

Hubspot oferuje umieszczenie przycisków Call to Action w wybranym przez Ciebie miejscu. Pozwala to testować i optymalizować strony pod kątem preferencji odwiedzających, maksymalizując efekty Twoich marketingowych starań.

Reklamy

Śledź precyzyjnie ROI swoich reklam na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Google. Wiedzą co i jak, będziesz miał twarde dane na poparcie skuteczności swoich marketingowych kampanii.

Integracja Salesforce

Dwukierunkowa synchronizacja z Salesforce oznacza zapis każdej otwartej wiadomości e-mail, kliknięcia CTA i przesłanie formularza na wyciągnięcie ręki. Wykorzystaj te dane do oceny potencjalnych klientów i tworzenia podzielonych list.

 

Narzędzia Hubspot wspierające sprzedaż

Narzędzia sprzedaży HubSpot oszczędzają czas na każdym etapie lejka sprzedażowego. Oto, jak Hubspot dodaje czas do Twojego dnia…

Automatyzuj zasięg

Ustaw kolejkę spersonalizowanych wiadomości e-mail i przypomnień, które zostaną dostarczone automatycznie we właściwym czasie.

Twórz i udostępniaj szablony wiadomości e-mail

Zamień powtarzalne wiadomości e-mail w szablony, mierz ich wydajność i dziel się najlepszymi z całym zespołem. Sekwencje e-mailowe to potężne narzędzie sprzedażowe.

Kontynuuj bezbłędnie

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o potencjalnych klientach, którzy otworzyli wiadomości e-mail, kliknęli łącza lub otworzyli załącznik, w celu szybkiego i trafnego śledzenia okazji sprzedażowych.

Szybsze umawianie spotkań

Połącz się z potencjalnymi klientami za pośrednictwem czatu na żywo w swojej witrynie i wyeliminuj wiadomości e-mail i nieodebrane połączenia wychodzące, wysyłając link, który pozwala potencjalnym klientom wybrać czas spotkania, który działa dla obu stron.

Twórz oferty, nie wprowadzaj danych

Wyeliminuj ręczne wprowadzanie! Informacje kontaktowe każdego potencjalnego klienta są automatycznie rejestrowane. Zautomatyzuj czasochłonne zadania, takie jak podgrzewanie leadów, tworzenie zadań i inne.

Śledź całą ścieżkę klienta

Synchronizuj z HubSpot CRM, aby śledzić wygrane, przegrane i trwające oferty oraz sprawdzić, którzy przedstawiciele są twoimi najlepszymi (i dlaczego).

Możesz zobaczyć, kto odwiedza Twoją witrynę w czasie rzeczywistym, jak często odwiedzają i które strony najbardziej ich interesują. Jeżeli przeglądają dokumenty, będziesz wiedzieć, która strona zaciekawiła ich najbardziej.

Aby zapobiec prześlizgiwaniu się tych potencjalnych klientów przez pęknięcia, przygotuj sekwencję spersonalizowanych wiadomości e-mail i przypomnień, ustaw harmonogram dostaw, a następnie każde uzupełnienie automatycznie trafi do skrzynki odbiorczej.

Po otwarciu wiadomości e-mail, kliknięciu łącza lub pobraniu załącznika jest on rejestrowany w celu szybkiego uzyskania informacji i natychmiast otrzymasz powiadomienie.

 

Hubspot Partner Polska

Integracja wielu narzędzi dla marketera ma mnóstwo plusów. Jeżeli zatem jesteś gotowy do skalowania biznesu i konsolidacji narzędzi sprzedażowych lub marketingowych, Hubspot będzie na pewno wart rozważenia. Jest to również doskonała platforma do oceny pracy działów handlowych i marketingu oraz ich efektywności. Hubspot oferuje bowiem rozbudowane możliwości analityczne – zarówno wyników kampanii marketingowych, jak również statystyk telefonów, maili, wysyłanych sekwencji wiadomości i innych – w zasadzie dowolnych przejawów aktywności pracownika. Pozwala to lepiej zarządzać zespołem jako całością oraz szybciej identyfikować “wąskie gardła” i problemy napotykane w trakcie skalowania biznesów.
Jeżeli to wszystko wygląda interesująco, zerknij co w ramach poszczególnych pakietów oferujemy:

Pakiet obejmuje uruchomienie systemu HubSpot i konfigurację podstawowych funkcji Pakiet gwarantuje wsparcie przy konfiguracji zaawansowanych funkcji systemu HubSpot Pakiet pozwala na pełne wykorzystanie HubSpot, zapewnia najlepsze praktyki w konfiguracji ustawień i wsparcie specjalistów Verseo

Pakiet I

Pakiet II

Pakiet III

Onboarding
Wprowadzenie do metodologii Inbound
Wdrożenie systemu CRM
Wsparcie e-mail
Zdefiniowanie podstawowych raportów
Wdrożenie Systemu Zadaniowego (Tasks)
Integracja z Gmail lub Office365
Konfiguracja połączeń telefonicznych w HubSpot
Pomoc w zdefiniowaniu głównych odbiorców
Konfiguracja zarządzania Dealami
Pomoc w przygotowaniu sekwencji sprzedażowych
Call-to-actions
Formularze
E-mail marketing
Pop-upy
Chat Bot
Integracja z Google Ads
Integracja z Facebook
Integracja z YouTube
Customer feedback
Baza wiedzy – narzędzie do tworzenia FAQ
Konfiguracja dedykowanych raportów
Tracking URL BuilderBETA
Tworzenie grup odbiorców do kampanii PPC
Landing pages
Lead Scoring
Ticket System
Definicja i śledzenie KPI’s
Cykliczne Webinary – Wiedza Hub Spot
Konfiguracja automatycznych Workflows
Wsparcie SEO
Integracja z Shopify

Odkryj więcej nowych potencjalnych klientów w krótszym czasie!

Dzięki HubSpot będziesz wiedzieć, kto interesuje się twoimi produktami i usługami, nawet nie pytając.

Opinie naszych klientów

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności