Reklama Google Ads. Piekielnie kaloryczne narzędzie reklamowe!

Dodany 22 kwietnia 2020

Poziom : podstawowy

Dowiedz się więcej o systemie reklamowym Google Ads. Wyjaśnimy prosto i skutecznie jakie są różnice pomiędzy typami reklam w ramach kampanii Google Ads i omówimy najefektywniejsze formy prezentacji produktów i usług. Wszystko po to byś mógł zwiększyć swoje przychody i liczbę zamówień.

Czego się dowiesz:

 • co wchodzi w skład systemu reklamowego Google Ads,
 • dlaczego mimo ciężkiej sytuacji na świecie, właśnie teraz powinieneś zacząć reklamować się w sieci,
 • na czym polega przewaga Google Ads nad innymi kanałami reklamowymi,
 • jak można wykorzystać uczenie maszynowe do optymalizacji kampanii,
 • przybliżymy Ci narzędzie Verseo Campaign Manager, służące do maksymalizacji efektów kampanii,
 • przedstawimy także Case Study, na przykładzie kampanii klienta.

Dla kogo jest ten webinar?

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć promocję swojej firmy w sieci. Chcą poszerzyć wiedzę w zakresie reklamy tekstowej, PLA, GDN, remarketingu czy reklamy w wyszukiwarce. Dla właścicieli i osób planujących strategię firmy, dla wszystkich tych, którzy pragną poznać tajniki optymalizacji kampanii przy wykorzystaniu algorytmów opartych na sztucznej inteligencji.

Zyskaj wiedzę na temat najpopularniejszej internetowej platformy reklamowej. Poznaj niezbędne słownictwo, którym posługuje się świat reklamy online.

Zobacz webinar a dowiesz się dlaczego warto i kiedy należy reklamować swój biznes w sieci? Szczególnie teraz reklama musi być dopasowana do potrzeb, gdyż wysoce ważne są wszelkie koszty i możliwości optymalizacji wydatków.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 2 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

mm mm

Martyna Mikołajczak

Project Manager

Powiedzieć o Niej, że jest Certyfikowaną Specjalistką Google Ads to zdecydowanie za mało! Połączyła swoją wiedzę z know how Verseo i stała się twórczynią niezwykle skutecznych reklam Google Ads.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany