Jak tanio wejść w biznes online?

Dodany 20 maja 2020

Poziom : podstawowy

Webinar dedykowany jest zarówno dla małych jak i dużych firm, które dotychczas prowadziły swój biznes wyłącznie offline, a teraz z dnia na dzień muszą przejść do online. Powstał na bazie wielu pytań i próśb, kierowanych do Verseo dotyczących informacji i sugestii, o tym jak szybko i tanio odnaleźć się w realiach biznesowych w czasie epidemii. Chcemy by firmy nadal mogły istnieć, działać i co najważniejsze sprzedawać.

W Verseo prowadzimy wiele kampanii internetowych i na podstawie nich, możemy śmiało powiedzieć: sprzedaż, mimo powstałych ograniczeń, wciąż jest – tylko przeniosła się do sieci. 😊

Czego się dowiesz na szkoleniu?

 • od czego zacząć przygodę z online,
 • o czym należy pamiętać przy wyborze domeny czy hostingu,
 • co krok po kroku należy przeanalizować przed rozpoczęciem budowy strony,
 • must have prostych stron www,
 • gdzie szukać niezbędnej wiedzy,
 • jak mimo ciężkiej sytuacji na świecie, tanio się reklamować w sieci,
 • jaki jest efektywny dobór kanałów reklamowych Google Ads w zależności od posiadanego budżetu reklamowego.

Co zyskasz?

Dostęp do wielu praktycznych poradników przydatnych przy tworzeniu biznesu online. Wzbogacisz się o niezbędne słownictwo, którym posługuje się świat reklamy internetowej. Teraz to już nie jest tylko nowy trend, dzisiaj trzeba istnieć i reklamować swój biznes w sieci.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar skierowany jest dla firm, które dotychczas prowadziły swój biznes wyłącznie offline. A teraz muszą z dnia na dzień przejść do online i rozpocząć promocję swojej firmy w internecie. Dla właścicieli i osób planujących strategię firmy, dla wszystkich tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w internecie.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Jak tanio wejść w biznes online? - zdjęcie nr 1 Jak tanio wejść w biznes online? - zdjęcie nr 2

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój, technologię i algorytmy. Wyspecjalizowany w Google Ads. Doradza wielu firmom, a także innym agencjom marketingowym w Polsce i Europie. Wyszkolił kilkudziesięciu specjalistów w kraju - pracujących zarówno w Verseo, jak i innych agencjach i firmach.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany