5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r.

Dodany 3 czerwca 2020

Poziom : zaawansowany

Co się zmieniło? Co robią liderzy?

Rok 2020 wymusza na firmach dostosowanie się do nowych realiów biznesowych. Tradycyjne offline’owe metody budowania brandu, lojalności klientów i sprzedaży są mocno ograniczone.  Ale czy to dotyczy także online?

W związku z obostrzeniami nakładanymi na handel i usługi offline, rozszerzenie tradycyjnego modelu sprzedaży i obecność firm w sieci stała się obowiązkowa. W przeciągu ostatnich miesięcy pojawiło się wiele pytań dotyczących prawidłowego poukładania biznesu online. Firmy nadal muszą działać i się rozwijać.

Webinar poprowadzą założyciele Verseo: Krzysztof Masłowski i Mateusz Bieganowski. Podzielą się swoją wiedzą zdobytą na bazie kilkuletnich doświadczeń w prowadzeniu i promocji firmy na rynku online. Podpowiedzą firmom, chcącym pozostać lub stać się liderami w swojej branży, co robi 10% najlepszych firm by dalej rosnąć w siłę. Wskażą, które wyzwania w obecnej sytuacji – są tak naprawdę ważne.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

 • jak kształtują się wyniki z ponad tysiąca kampanii Google Ads Verseo,
 • weźmiemy pod warsztat wyzwania z 2019 r. i spojrzymy na nie przez pryzmat wyzwań, przed którymi stoją liderzy w 2020 r.,
 • omówimy kwestie Contentu – czy wciąż warto inwestować czy lepiej zrezygnować z działań contentowych,
 • przejdziemy przez takie zagadnienia jak: automatyzacja, integracja, Cross Channel i Machine Learning.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar stworzyliśmy z myślą o osobach planujących marketing i dalszą strategię firmy. Dla właścicieli firm, dyrektorów, managerów, kierowników i wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

Zobacz webinar, zyskaj wiedzę i inspirację do dalszego działania. Jeżeli chcesz być liderem musisz działać jak lider.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autorzy

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 1 5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 2

Mateusz Bieganowski

CEO & Partner

CEO & co-founder Verseo - największej agencji SEM w Polsce, posiadającej status Google Partner Premier. Współtwórca platformy VCM do optymalizacji i automatyzacji kampanii Google Ads. Praktyk i wymiatacz w tworzeniu analiz i strategii kampanii z budżetem ~300 tys. zł w skali miesiąca.

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 3 5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 4

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Współzałożyciel Verseo, obecnie największej agencji SEM w Polsce. Biegły w skutecznym prowadzeniu kampanii z budżetami powyżej 500.000 zł/mies., ekspert wykorzystania Machine Learning w kampaniach oraz zarządzaniu 70-os. zespołem specjalistów.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany