5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r.

Dodany 3 czerwca 2020

Poziom : zaawansowany

Co się zmieniło? Co robią liderzy?

Rok 2020 wymusza na firmach dostosowanie się do nowych realiów biznesowych. Tradycyjne offline’owe metody budowania brandu, lojalności klientów i sprzedaży są mocno ograniczone.  Ale czy to dotyczy także online?

W związku z obostrzeniami nakładanymi na handel i usługi offline, rozszerzenie tradycyjnego modelu sprzedaży i obecność firm w sieci stała się obowiązkowa. W przeciągu ostatnich miesięcy pojawiło się wiele pytań dotyczących prawidłowego poukładania biznesu online. Firmy nadal muszą działać i się rozwijać.

Webinar poprowadzą założyciele Verseo: Krzysztof Masłowski i Mateusz Bieganowski. Podzielą się swoją wiedzą zdobytą na bazie kilkuletnich doświadczeń w prowadzeniu i promocji firmy na rynku online. Podpowiedzą firmom, chcącym pozostać lub stać się liderami w swojej branży, co robi 10% najlepszych firm by dalej rosnąć w siłę. Wskażą, które wyzwania w obecnej sytuacji – są tak naprawdę ważne.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

  • jak kształtują się wyniki z ponad tysiąca kampanii Google Ads Verseo,
  • weźmiemy pod warsztat wyzwania z 2019 r. i spojrzymy na nie przez pryzmat wyzwań, przed którymi stoją liderzy w 2020 r.,
  • omówimy kwestie Contentu – czy wciąż warto inwestować czy lepiej zrezygnować z działań contentowych,
  • przejdziemy przez takie zagadnienia jak: automatyzacja, integracja, Cross Channel i Machine Learning.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar stworzyliśmy z myślą o osobach planujących marketing i dalszą strategię firmy. Dla właścicieli firm, dyrektorów, managerów, kierowników i wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

Zobacz webinar, zyskaj wiedzę i inspirację do dalszego działania. Jeżeli chcesz być liderem musisz działać jak lider.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autorzy

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 1 5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 2

Mateusz Bieganowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży. Codziennie doradza firmom w obszarze digital, przeprowadza konsultacje na poziomie strategicznym, tworząc innowacyjne rozwiązania, które napędzają wzrost i efektywność.

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 3 5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r. - zdjęcie nr 4

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój, technologię i algorytmy. Wyspecjalizowany w Google Ads. Doradza wielu firmom, a także innym agencjom marketingowym w Polsce i Europie. Wyszkolił kilkudziesięciu specjalistów w kraju - pracujących zarówno w Verseo, jak i innych agencjach i firmach.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany