Słowa kluczowe w SEO

Dodany 3 marca 2023

Słowa kluczowe w SEO - Poradnik krok po kroku

Wybranie odpowiednich słów kluczowych, na których zostanie oparte pozycjonowanie, to bardzo ważny element w budowaniu kompleksowej strategii SEO. Z naszego poradnika dowiesz się, jak wybierać frazy kluczowe konkretnie pod swój biznes! 

Przewertuj wirtualne strony i dowiedz się:

 • Czym są frazy kluczowe w odniesieniu do SEO?
 • Jakie są ich rodzaje i jak je dobierać?
 • Jakie narzędzia pozwalają Ci je generować?
 • Gdzie warto umieszczać słowa kluczowe?
 • Jak unikać kanibalizacji i kar od Google?

Odpowiedzi na powyższe pytania pozwolą Ci rozpocząć przygodę z właściwym pozycjonowaniem swojej domeny lub zmienić strategię SEO dla słów kluczowych. Wybranie i wyselekcjonowanie najbardziej wartościowych słów to pierwszy krok, jaki należy wykonać, przygotowując stronę internetową do osiągnięcia wysokich pozycji dla wielu rodzajów fraz. Zrób z nami kolejne i przeskocz na wyższy poziom biznesowych możliwości.

Materiał dedykujemy wprawionym graczom, jak i tym, którzy chcą poznać SEO od podszewki. Na 30 stronach znajdują się podstawowe informacje, jak i ciekawostki, które pozwolą zoptymalizować frazy, na które warto pozycjonować Twoją firmę. Mając odpowiednią wiedzę, możesz podjąć się tego samemu lub uszczelnić proces kontroli agencji digital marketingowej, na którą scedujesz zadanie.

Pobierz bezpłatny materiał już teraz i poszerzaj horyzonty SEO!

 

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 3 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

pjankowski pjankowskifunny

Paweł Jankowski

Senior SEO Specialist

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany