Słowa kluczowe w SEO

Dodany 3 marca 2023

Słowa kluczowe w SEO - Poradnik krok po kroku

Wybranie odpowiednich słów kluczowych, na których zostanie oparte pozycjonowanie, to bardzo ważny element w budowaniu kompleksowej strategii SEO. Z naszego poradnika dowiesz się, jak wybierać frazy kluczowe konkretnie pod swój biznes! 

Przewertuj wirtualne strony i dowiedz się:

  • Czym są frazy kluczowe w odniesieniu do SEO?
  • Jakie są ich rodzaje i jak je dobierać?
  • Jakie narzędzia pozwalają Ci je generować?
  • Gdzie warto umieszczać słowa kluczowe?
  • Jak unikać kanibalizacji i kar od Google?

Odpowiedzi na powyższe pytania pozwolą Ci rozpocząć przygodę z właściwym pozycjonowaniem swojej domeny lub zmienić strategię SEO dla słów kluczowych. Wybranie i wyselekcjonowanie najbardziej wartościowych słów to pierwszy krok, jaki należy wykonać, przygotowując stronę internetową do osiągnięcia wysokich pozycji dla wielu rodzajów fraz. Zrób z nami kolejne i przeskocz na wyższy poziom biznesowych możliwości.

Materiał dedykujemy wprawionym graczom, jak i tym, którzy chcą poznać SEO od podszewki. Na 30 stronach znajdują się podstawowe informacje, jak i ciekawostki, które pozwolą zoptymalizować frazy, na które warto pozycjonować Twoją firmę. Mając odpowiednią wiedzę, możesz podjąć się tego samemu lub uszczelnić proces kontroli agencji digital marketingowej, na którą scedujesz zadanie.

Pobierz bezpłatny materiał już teraz i poszerzaj horyzonty SEO!

 

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 3 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

pjankowski pjankowskifunny

Paweł Jankowski

SEO Strategist

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany