Raport Wpływu Verseo

Dodany 25 maja 2023

Raport Wpływu Verseo

W tym roku Verseo świętuje 10-lecie istnienia. Uznanie i lojalność klientów, dzięki którym jesteśmy obecni na rynku już dekadę, to prawdziwa nobilitacja, ale także zobowiązanie – do poddania krytycznej ocenie podejmowanych działań oraz wytyczania nowych kierunków. Podsumowaniem jest niniejszy raport wpływu, który obejmuje dane z lat 2020–2022.

Publikujemy w nim dane związane z funkcjonowaniem naszej organizacji, rzutujące na codzienność współpracowników i kontrahentów, a także na lokalne społeczności i krajową gospodarkę. 

Z raportu dowiesz się  między innymi:

👉 Ile milionów kosztowało nas stworzenie biura dla ponad 100 ekspertów Verseo?

👉 Ile pieniędzy przekazaliśmy na cele charytatywne przez ostatnie 3 lata?

👉 Ile milionów odprowadziliśmy w podatkach i jak można je wykorzystać?

👉 Jak zmieniał się wskaźnik rotacji Verseo w ostatnich 3 latach?

👉 Ile wynosi średnia miesięczna stawka ekspertki i eksperta Verseo?

👉 Jakie są główne zagrożenia dla agencji? Jak nimi zarządzamy?

👉 Jakie mamy plany na przyszłość? Jakie są najważniejsze zobowiązania?

Materiał jest potwierdzeniem realizowanej przez nas polityki transparentności. Chcemy pokazać rzeczywisty obraz naszej pracy, dzielić się dobrymi praktykami, ale także wprost mówić o obszarach, które wymagają optymalizacji.

Nie byłoby to możliwe bez zaufania, którym darzą nas klienci. Chcemy im pokazać, że wybierając ofertę Verseo, przyczyniają się do tego ekonomicznego wzrostu – w mikro- i makroskali.

Pobierając bezpłatny Raport Wpływu Verseo, pomagasz nam czynić naszą firmę i branżę lepszą.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Możesz nie podawać danych do kontaktu handlowego i marketingowego i pozyskać poradnik w kwocie 99 zł. W tym celu napisz do nas na newsletter@verseo.pl.

Możesz wycofać je w dowolnym momencie, przykładowo kierując informację na ochronadanych@verseo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Verseo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (60-122 Poznań). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie na ww. adres lub elektronicznie na adres e-mail: ochronadanych@verseo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu nawiązywania relacji handlowych, w tym udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, podejmowania działań przed zawarciem umowy na Państwa wniosek oraz w przypadku wyrażenia zgody marketingowej w celu kierowania treści marketingowych i informacji handlowych, w związku z czym mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, wycofania zgody, możliwość żądania ich usunięcia i ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Więcej informacji w Polityce prywatności i Regulaminie newslettera.

Więcej o ochronie danych osobowych

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 5 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

mppp mpfunny

Monika Praczyk

PR & Marketing Manager

Człowiek od dobrego słowa (dosłownie) i szeroko pojętego łączenia kropek (w przenośni). Z wykształcenia socjolog, z zawodowej pasji contentowiec. Prywatnie zainteresowana psychologią i jej wykorzystaniem w sprzedaży oraz negocjacjach. Z nieznanych przyczyn reaguje na imię Wanda, ale poza tym jest niegroźna.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany