Raport Wpływu Verseo

Dodany 25 maja 2023

Raport Wpływu Verseo

W tym roku Verseo świętuje 10-lecie istnienia. Uznanie i lojalność klientów, dzięki którym jesteśmy obecni na rynku już dekadę, to prawdziwa nobilitacja, ale także zobowiązanie – do poddania krytycznej ocenie podejmowanych działań oraz wytyczania nowych kierunków. Podsumowaniem jest niniejszy raport wpływu, który obejmuje dane z lat 2020–2022.

Publikujemy w nim dane związane z funkcjonowaniem naszej organizacji, rzutujące na codzienność współpracowników i kontrahentów, a także na lokalne społeczności i krajową gospodarkę. 

Z raportu dowiesz się  między innymi:

👉 Ile milionów kosztowało nas stworzenie biura dla ponad 100 ekspertów Verseo?

👉 Ile pieniędzy przekazaliśmy na cele charytatywne przez ostatnie 3 lata?

👉 Ile milionów odprowadziliśmy w podatkach i jak można je wykorzystać?

👉 Jak zmieniał się wskaźnik rotacji Verseo w ostatnich 3 latach?

👉 Ile wynosi średnia miesięczna stawka ekspertki i eksperta Verseo?

👉 Jakie są główne zagrożenia dla agencji? Jak nimi zarządzamy?

👉 Jakie mamy plany na przyszłość? Jakie są najważniejsze zobowiązania?

Materiał jest potwierdzeniem realizowanej przez nas polityki transparentności. Chcemy pokazać rzeczywisty obraz naszej pracy, dzielić się dobrymi praktykami, ale także wprost mówić o obszarach, które wymagają optymalizacji.

Nie byłoby to możliwe bez zaufania, którym darzą nas klienci. Chcemy im pokazać, że wybierając ofertę Verseo, przyczyniają się do tego ekonomicznego wzrostu – w mikro- i makroskali.

Pobierając bezpłatny Raport Wpływu Verseo, pomagasz nam czynić naszą firmę i branżę lepszą.

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 3 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

mppp mpfunny

Monika Praczyk

Content Marketing Manager

Człowiek od dobrego słowa (dosłownie) i szeroko pojętego łączenia kropek (w przenośni). Z wykształcenia socjolog, z zawodowej pasji contentowiec. Prywatnie zainteresowana psychologią i jej wykorzystaniem w sprzedaży oraz negocjacjach. Z nieznanych przyczyn reaguje na imię Wanda, ale poza tym jest niegroźna.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany