Google Moja Firma

Dodany 2 grudnia 2019

Google Moja Firma - zdjęcie nr 1

Google Moja Firma to podstawowe narzędzie reklamowania firmy lokalnej. Całkowicie darmowe i dostępne dla każdego biznesu online.

Stworzenie konta Google Moja Firma może zwiększyć szanse na pojawienie się wizytówki zarówno na Mapach Google jak i w wynikach organicznych.

Co to jest Google Moja Firma?

To całkowicie darmowe narzędzie reklamy dla lokalnej firmy. To internetowa wizytówka Twojej firmy, dzięki której ułatwisz swoim potencjalnym klientom znalezienie informacji na swój temat.

Wizytówka Google

Wizytówka Google uwzględnia informacje o firmie takie jak:

 • adres,
 • numer telefonu,
 • godziny otwarcia,
 • typy przyjmowanych płatności.

To bardzo ważne informacje z punktu widzenia Twojego potencjalnego klienta. Kiedy stanie przed wyborem czy skorzystać z Twoich usług (lub produktów) czy z konkurencji, kluczowymi w decyzji mogą być właśnie te aspekty. Dlatego tworząc wizytówkę w Google warto uwzglednić ich jak najwięcej. Uzupełniony profil to wiarygodny profil! Użytkownicy wpisując w wyszukiwarkę hasło, którego szukają, w odpowiedzi dostaną kilka propozycji. Najczęściej będą to propozycje z uzupełnionymi wizytówkami. Pozycjonowanie takiej wizytówki, a więc to czy bedzie wysoko w wynikach wyszukiwania czy nisko zależy właśnie od informacji jakie są zawarte na profilu.

Warto wchodzić do panelu Google Moja Firma regularnie. Będziemy w nim informowani dla przykładu o aktualizacjach naszej wizytówki (dzwon w prawym górnym rogu panelu). Algorytm Google może automatycznie dokonywać modyfikacji naszej lokalizacji, jeśli znajdzie nowe informacje na temat naszej firmy. Dla przykładu zmieniona zostanie kategoria naszej działalności. W panelu z aktualizacjami znajdziemy informacje o takich zmianach i będziemy mieli również możliwość ich usunięcia lub zmiany.

Co zawiera poradnik Google Moja Firma?

Poradnik Google Moja Firma to potężna dawka wiedzy. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakładania konta Google Moja Firma. Doskonale wiemy, że samemu trudno jest podjąć działanie, więc nasz poradnik w przejrzysty sposób wyjaśnia wszystkie zawiłości tematu. Dzięki niemu możesz założyć konto już dziś!

Poradnik Google Moja Firma to kompletny zestaw informacji, dzięki którym zrozumiesz zasady działania wizytówki Google i dowiesz się, jak założyć Google Moja Firma. Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi.

Pobierz darmowy poradnik GOOGLE MOJA FIRMA. JAK ZAŁOŻYĆ WIZYTÓWKĘ GOOGLE? już teraz i zacznij działać!

Wypełnij fomularz i pobierz darmowy poradnik

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 9 ocen )

Zobacz komentarze (6)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Autor

Google Moja Firma - zdjęcie nr 2 Google Moja Firma - zdjęcie nr 3

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Komentarze (6)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany
 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 4

  kamilpolip

  19 paź 2020, 15:52

  Założyłam wizytówkę Google przy pomocy Waszego poradnika i już widzę pozytywne efekty w postaci większej ilości klientów. Dzięki

 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 5

  Zuza

  22 paź 2020, 11:32

  Wszystko działa bez zarzutu, poradnik pomocny na każdym etapie rozwoju firmy. Główna zaleta z użytkowania to możliwość powrotu do poszczególnych zagadnień w dowolnym momencie. Jestem przekonana o wartości produktu, który sprawdził się u nas bardzo dobrze. Polecam

 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 6

  Aga

  23 paź 2020, 10:29

  Ten poradnik niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści i co mnie zaskoczyło jest dostępny za darmo. Super! Myślę, że przyda się każdemu przedsiębiorcy.

 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 7

  Jakub

  26 paź 2020, 15:01

  Dzięki za klika fajnych wskazówek i podpowiedzi. Nie miałem pojęcia, że w Wizytówce Google są takie funkcjonalności

 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 8

  Aga

  28 paź 2020, 10:46

  Prosto, zwięźle i na temat 🙂

 • Google Moja Firma - zdjęcie nr 9

  Jakub

  30 paź 2020, 12:15

  Myślałem, że nie jest to takie proste, a z waszym poradnikiem jednak jest 😉 Dzięki