Google Moja Firma

Dodany 2 grudnia 2019

19 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 4 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Google Moja Firma to podstawowe narzędzie reklamowania firmy lokalnej. Całkowicie darmowe i dostępne dla każdego biznesu online.

Stworzenie konta Google Moja Firma może zwiększyć szanse na pojawienie się wizytówki zarówno na Mapach Google jak i w wynikach organicznych.

Co to jest Google Moja Firma?

To całkowicie darmowe narzędzie reklamy dla lokalnej firmy. To internetowa wizytówka Twojej firmy, dzięki której ułatwisz swoim potencjalnym klientom znalezienie informacji na swój temat.

Wizytówka Google

Wizytówka Google uwzględnia informacje o firmie takie jak:

  • adres,
  • numer telefonu,
  • godziny otwarcia,
  • typy przyjmowanych płatności.

To bardzo ważne informacje z punktu widzenia Twojego potencjalnego klienta. Kiedy stanie przed wyborem czy skorzystać z Twoich usług (lub produktów) czy z konkurencji, kluczowymi w decyzji mogą być właśnie te aspekty. Dlatego tworząc wizytówkę w Google warto uwzglednić ich jak najwięcej. Uzupełniony profil to wiarygodny profil! Użytkownicy wpisując w wyszukiwarkę hasło, którego szukają, w odpowiedzi dostaną kilka propozycji. Najczęściej będą to propozycje z uzupełnionymi wizytówkami. Pozycjonowanie takiej wizytówki, a więc to czy bedzie wysoko w wynikach wyszukiwania czy nisko zależy właśnie od informacji jakie są zawarte na profilu.

Warto wchodzić do panelu Google Moja Firma regularnie. Będziemy w nim informowani dla przykładu o aktualizacjach naszej wizytówki (dzwon w prawym górnym rogu panelu). Algorytm Google może automatycznie dokonywać modyfikacji naszej lokalizacji, jeśli znajdzie nowe informacje na temat naszej firmy. Dla przykładu zmieniona zostanie kategoria naszej działalności. W panelu z aktualizacjami znajdziemy informacje o takich zmianach i będziemy mieli również możliwość ich usunięcia lub zmiany.

Co zawiera poradnik Google Moja Firma?

Poradnik Google Moja Firma to potężna dawka wiedzy. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakładania konta Google Moja Firma. Doskonale wiemy, że samemu trudno jest podjąć działanie, więc nasz poradnik w przejrzysty sposób wyjaśnia wszystkie zawiłości tematu. Dzięki niemu możesz założyć konto już dziś!

Poradnik Google Moja Firma to kompletny zestaw informacji, dzięki którym zrozumiesz zasady działania wizytówki Google i dowiesz się, jak założyć Google Moja Firma. Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi.

Pobierz darmowy poradnik GOOGLE MOJA FIRMA. JAK ZAŁOŻYĆ WIZYTÓWKĘ GOOGLE? już teraz i zacznij działać!

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 4 ocen )

Zobacz komentarze (0)

Bądź pierwszym który napisze komentarz.