Wystarczy średnio 5 minut!

Zdobywaj wiedzę na temat marketingu w prosty i łatwo przystępny sposób – pozycjonowanie stron, reklama w Google (od podstaw i dla zaawansowanych! 😎) a także reklama na Facebooku, Instagramie i Linkedin.

Kategorie:

Jak wygląda panel reklamowy na Linkedin i jak krok po kroku stworzyć kampanię reklamową? W 5 i pół minuty opowiadamy, a po więcej informacji zapraszamy do poradnika o Linkedin!

Na co zwrócić uwagę tworząc profil pracowników na Linkedin? Co należy dodać do profilu, by przyciągał potencjalnych klientów? Temu tematowi poświęciliśmy aż 11 minut!

Chcesz reklamować swoją firmę na Linkedin? Poznaj dostępne rodzaje i formaty reklam oraz możliwości dotarcia do grupy docelowej!

Jak wyróżnić profil firmowy na Linkedin by pozyskiwać nowych obserwatorów? W jaki sposób wspomagać profil firmowy profilami pracowników? O tym wszystkim w tym oto podcaście.

Co oferuje konto Sales Navigator na Linkedin? O jakie premium funkcje uzupełnia podstawową wersję profilu? I w jaki sposób dzięki Sales Navigator możesz łatwiej pozyskiwać potencjalnych klientów?

W jaki sposób pozyskiwać kontakty do sieci, angażować odbiorców i rozmawiać z potencjalnymi klientami na Linkedin? Savoir-vivre w pigułce!

Zastanawiasz się czy wykupić konto premium na Linkedin? W tym podcaście omawiamy konta Premium Kariera, Business, Sales Navigator i Recruiter Lite.

Jakie są zalety kampanii reklamowych w środowisku Facebooka? Dlaczego warto reklamować tam swój biznes? O zaletach i przesłankach przemawiających za reklamą na Facebooku, słów kilka.

Zastanawiasz się czy założyć profil firmowy na Linkedin? Chcesz pozyskiwać klientów z nowego kanału i myślisz właśnie od Linkedin? W 3 i pół minuty przekonamy Cię, że warto!