Kategorie:

Reklama sklepu internetowego – ile kosztuje i ile zajmie czasu?

Z jakim kosztem należy się liczyć w przypadku reklamy sklepu internetowego? Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty reklamy? O tym wszystkim w 2 i pół minutki!

Pozycjonowanie stron a dostępy do strony

Podejmujesz współpracę z pozycjonerem? Wiedz, że będzie on potrzebował dostępy do Twojej strony internetowej. Jakich dostępów dokłanie wymaga pozycjoner i jak na wstępie ułatwić współpracę - o tym w podcaście!

Optymalizacja strony a zdobywanie klientów?

Jak dzięki poprawnej optymalizacji strony pod wytyczne SEO zwiększyć wartościowy ruch na swojej stronie i tym samym pozyskać więcej klientów?

Co to jest migracja SEO i czy jest możliwa?

Chcesz wprowadzić większe zmiany na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym? Wcześniej dbałeś o SEO i zastanawiasz się jak te zmiany wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony? Wyjaśniamy!

Ważne kwestie przy migracji SEO

Na co zwrócić uwagę przy zmianie strony? Jakich błędów nie popełniać? Jakie czynności przeprowadzić przed zmianą strony oraz o co zadbać tuż po wdrożeniu zmian? Omawiamy najważniejsze kwestie.

Pozycjonowanie stron a Optymalizacja SEO – jakie są różnice?

Pozycjonwanie i Optymalizacja strony internetowej nie są synonimami! W podcaście wyjaśniamy jakie są kluczowe różnice i dlaczego oba procesy są od siebie zależne?

Duplicat Content – co to jest?

Problem zduplikowanych treści to jeden z częstszych hamulców procesu pozycjonowania stron. Jak znaleźć i usunąć treści, które mają duplikaty i dlaczego to takie ważne? W ciągu 2 minut odpowiemy!

Dlaczego tanie pozycjonowanie stron może zaszkodzić?

Czy tanie pozycjonowanie stron to dobry pomysł? Sprawdzamy! Co wpływa na cenę usługi pozycjonowania stron i dlaczego tania usługa, to ograniczone działania pozycjonera stron i wolniejszy proces pozycjonowania.

Precle SEO – co to jest?

Czym są te owiane złą sławą precle SEO? Metody, które jeszcze kilka lat temu uchodziły za skuteczny sposób wejścia do TOP10, dziś moga być już nieaktualne. Presell pages do takich należą, dlatego warto o nich posłuchać.

Jak zabezpieczyć WordPressa? – 6 rad

Jak ochronić stronę internetową postawioną na Wordpressie? Jakie wtyczki warto zainstalować by nie narazić strony na ataki lub wirusy? Sprawdź teraz i zabezpiecz się przed nieplanowanymi sytuacjami, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoją stronę www.

Automatyczny Audyt SEO – co to jest i jak działa?

Automatyczny audyt SEO jest całkowicie darmowym narzędziem stworzonym przez Verseo. W podcaście omawiamy dokładnie jakie dane analizuje audyt i jak wiele możesz poprawić na swojej stronie, z otrzymanymi wskazówkami.

Platformy E-commerce i Technologie, które obsługujemy w SEO

Tak się składa, że nasi specjaliści SEO z niejedną platformą e-commerce i technologią mieli do czynienia! Trudno znaleźć taką, której by nie testowali. Dowiedz się czy z wykorzystywaną przez Ciebie platformą lub technologią mieli do czynienia?