Kategorie:

Content Marketing – dlaczego warto?

Dlaczego warto wykorzystać marketing treści w swojej strategii? Jakie niesie zalety i w jaki sposób może wspomagać inne kanały marketingowe, jak np. płatną formę promocji lub SEO?

Reklama sklepu internetowego – ile kosztuje i ile zajmie czasu?

Z jakim kosztem należy się liczyć w przypadku reklamy sklepu internetowego? Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty reklamy? O tym wszystkim w 2 i pół minutki!

Video Content Marketing – w pigułce

Twój biznes powinien zareagować na tą contentową rewolucję! Video marketing sprawdza się świetnie nie tylko jako rozrywkowy format contentu ale również edukacyjny czy sprzedażowy.

Gdzie reklamować sklep w internecie?

Chcesz stworzyć sklep internetowy lub reklamować swój sklep stacjonarny w internecie? Podpowiemy gdzie reklamować sklep w internecie by przyciągnąć nowych klientów!

Korzyści reklamy sklepu w internecie

Jakie główne korzyści płyną z reklamy w internecie dla sklepu? Czy warto mając sklep stacjonarny zainwestować również w sklep online? Jak reklama online może wspomóc zarówno sprzedaż internetową jak i tą offline?

Co to jest marketing?

Prosto, o tym co to jest marketing i jakie są jego rodzaje. Jeśli, z jednej strony wiesz jakie działania wchodzą w skład marketingu, ale z drugiej strony często cięzko Ci je omówić ludziom nie będącym w branży - ten podcast jest dla Ciebie!

Koncepcja 7P w marketingu

O koncepcji 4P na pewno gdzieś słyszałeś. Została ona wzbogacona o dodatkowe 3P, które szczególnie ważne są w świecie online. Poznaj najpopularniejszą koncepcję marketingową w 3 i pół minuty!

Odmiany marketingu internetowego

W tym podcaście omawiamy wszystkie odmiany marketingu internetowego. Jeśli myślisz, że o wszystkich już słyszałeś...ten podcast jest dla Ciebie!

Black Friday i sezon sprzedażowy – jak się przygotować?

Jak przygotować firmę na sezon sprzedażowy, tak aby móc obsłuzyć jak największą liczbe klientów i wygenerowac jak najwyższe zyski ze sprzedaży online? Wskazówki na podstawie Black Friday.

Jak promować sklep internetowy? – 3 przykłady

W tym pocaście omawiamy 3 najbardziej efektywne kanały promocji produktów, które oferujesz w swoim sklepie internetowym. W jakie kanały warto zainwestować? O tym w podcaście!

E-commerce Marketing – jakie są najlepsze kanały promocji?

Prowadzisz sklep internetowy? Zapewne wiesz jak ważna jest jego promocja w sieci! W tym podcaście omawiamy najlepsze kanały promocji - posłuchaj i zacznij korzystać z ich mocy!

Przewaga kampanii SEM nad reklamą tradycyjną

Jakie zalety ma reklama internetowa i dlaczego obecnie przynosi ona lepsze efekty niż reklama tradycyjna? W jaki sposób porównać te dwie formy i wybrać najlepszą opcję dla swojego biznesu?