Kategorie:

Zmiany, które warto wprowadzić po analizie konta Google Ads

W jaki sposób przeprowadzić audyt swojego konta Google Ads? Jakie zmiany warto wprowadzić w 2020 roku? Lista najnowszych zmian wdrożonych przez Google, o których warto pamiętać w kampanii.

Lista kontrolna najważniejszych ustawień Google Ads

Checklista najważniejszych ustawień kampanii Google Ads. O czym musisz pamiętać tworząc kampanię? W jaki sposób sprawdzić czy ustawiona kampania w Google będzie dobrze działała i w odpowiedni sposób wydatkowała budżet?

Reklama sklepu internetowego – ile kosztuje i ile zajmie czasu?

Z jakim kosztem należy się liczyć w przypadku reklamy sklepu internetowego? Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty reklamy? O tym wszystkim w 2 i pół minutki!

Mechanizm działania Remarketingu – w pigułce

W pigułce o tym jak działa remarketing. W jaki sposób i gdzie wyswietlają się reklamy? Do kogo trafiają? Krótko omawiamy cały mechanizm! Dowiedz się czego potrzebujesz by uruchomić kampanię remarketingową dla swojej firmy.

Remarketing – co to jest i jak działa?

Jedna z najpopularniejszych form reklamowych - Remarketing. Co to jest, jak dokładnie działa i dlaczego jest tak piekielnie efektywny?

Optymalizacja kampanii zakupowych – PLA

Najważniejsze kwestie dotyczące optymalizacji kampanii - zarówno w przypadku samodzielnej optymalizacji jak i z pomocą systemu opartego na uczeniu maszynowym.

Struktura kampanii zakupowych – PLA

Jak powinna wyglądać struktura konta Google Ads? O czym należy pamiętać tworząc kampanię zakupową - PLA? Co to drzewo kampanii zakupowych? Poznaj podstawowe wymagania co do ustawień kampanii zakupowych.

Konfiguracja celów Google Ads w Google Analytics

W 3 minutki opowiemy jak skonfigurować cele z Google Ads w Google Analytics i dlaczego prowadząc kampanie w Google należy to zrobić?

Budowa feedu produktowego w pigułce

By uruchomić kampanię Google Ads dla sklepu internetowego, potrzebne jest przygotowanie pliku produktowego - czyli pliku, w którym zawarte będą wszelkie informacje dotyczące Twoich produktów. To zatem ważny plik! Jak go stworzyć?

Współpraca z agencją w zakresie Google Ads – co warto wiedzieć?

Przymierzasz się do rozpoczecia współpracy w zakresie kampanii Google Ads z agencją? Chcesz wiedzieć o co warto zadbać jeszcze na wstępie? Jak przygotować stronę internetową lub sklep online, tak aby kampania kręciła najlepsze wyniki?

Porównywarka cen – Verseo CSS

Masz sklep internetowy? Dobrze się składa. W Verseo przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość promowania produktów bez prowizji Google. Jak to możliwe? Dowiedz się z tego podcastu!

Jak sprawdzić dane kampanii Google Ads w Google Analytics?

W 3 minuty omawiamy gdzie sprawdzić i jak analizować najważniejsze dane z kampanii Google Ads w Google Analytics. Sprawdź jakie dane warto śledzić!