Anti Click Fraud – chroń swoje kampanie Google Ads!

Chroń swój budżet reklamowy przed nieuczciwą konkurencją

Wydawaj pieniądze efektywniej w środowisku Google Ads.

Idealne rozwiązanie dla kampanii Google Ads każdej wielkości - od małych po duże.

Verseo wznosi efektywność Twojej kampanii na wyższy poziom. Oprócz optymalizacji opartej na uczeniu maszynowym, wprowadzamy do swojej oferty możliwość ochrony kampanii Google Ads przed wyklikiwaniem budżetu przez konkurencję lub boty – czyli tzw. Click Fraud. Nasze narzędzie zablokuje adresy IP, które wykażą wzmożoną, a jednocześnie niekonwertującą aktywność związaną z Twoimi kampaniami reklamowymi.

Anti Click Fraud – co to jest?

Click Fraud, w dobie rosnącej konkurencji na prawie każdym polu, to coraz szerzej stosowana metoda fałszywych kliknięć. Tego typu nieuczciwe praktyki sprawiają, że budżet Twojej kampanii Google Ads jest wydawany bez sensu – przepalany przez fałszywe kliknięcia. Wydajesz pieniądze na kliki, które nie przynoszą żadnych dalszych efektów. Jest to zjawisko dosyć częste – szczególnie w pewnych branżach.

W Verseo uznaliśmy, że klienci powinni być chronieni również przed tym procederem, szczególnie, że – w zależności od budżetu – może on powodować straty sięgające nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Wdrażamy zatem narzędzie, które monitoruje kampanie i przepływ ruchu. Upraszczając procedurę podłączenia narzędzia pod konkretną kampanię udało nam się sensownie zoptymalizować koszt przez co oferowana przez nas usługa – w porównaniu do uzyskiwanych oszczędności – jest bardzo korzystna cenowo.

Anti Click Fraud – tylko wyszukiwarka?

Nasze narzędzie do wykrywania Click Fraud działa nie tylko dla reklam wyświetlających się w wyszukiwarce Google, ale również w przypadku reklam display, czyli tych wyświetlających banery na stronach partnerów Google, jak OLX czy Onet. To nieocenione narzędzie, by jeszcze efektywniej wydawać swój budżet.

Case study

Poniżej przykładowa skala oszczędności za 4 miesiące

okres 12.08 – 12.12
Średnie CPC kampanii Verseo 10,96zł
Kliki uratowane 592
Oszczędność 6 304,80zł

Miesięcznie nasze narzędzie zablokowało zatem 150 kliknięć o wartości ~1500 złotych. Oczywiście usługi b2b – jakie świadczymy – zawsze charakteryzują się mniejszą częstotliwością wyszukiwań. Mimo wszystko zastosowanie narzędzia było opłacalne.

System monitoruje kampanie 24 godziny na dobę, więc nie ma dla niego znaczenia kiedy człowiek lub bot zaatakują fałszywymi kliknięciami. Co równie pomocne, nie musimy podpinać całego konta pod działanie systemu, a jedynie wybrane kampanie.

Click Fraud z Verseo – funkcjonalności

Nasze narzędzie posiada szereg funkcjonalności. Ocenia potencjalne ryzyko fałszywych kliknięć, biorąc pod uwagę daną branżę i typ kampanii. Ponadto sam możesz ocenić, po jakim czasie i jaką częstotliwość fałszywych kliknięć chcesz wykluczyć.

Możesz sprawdzić również ruchy wykonywane przez poszczególnych użytkowników i filtrować w ten sposób dodatkowe fałszywe wejścia. Po skonfigurowaniu przez Verseo optymalnych parametrów, system sam będzie blokował IP, z których pochodzi ruch o tym samym wzorcu, jak również automatycznie przekaże wszystkie uwagi do Google Ads z prośbą o zwrot niesłusznie wykorzystanych środków.

Opinie naszych klientów

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności