Audyt SEO – sprawdź swoją stronę!

Sprawdź jakich zmian wymaga twoja strona www.

Zdobądź wiedzę niezbędną do optymalizacji.

Śledź postęp prac nad swoją stroną internetową.

Strona internetowa, która ma być dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania, musi charakteryzować się właściwą budową, optymalizacją, prędkością działania i atrakcyjnym profilem linków. Odpowiedzi na pytanie o kondycję strony internetowej i jej przystosowanie do pozycjonowania dostarcza kompleksowy audyt SEO. Specjaliści z Verseo mogą przygotować go dla Twojej witryny!

Dlaczego warto zdecydować się na audyt SEO?

Pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowany proces składający się z wielu różnych czynników. Audyt SEO pozwala ocenić jak dana strona internetowa odpowiada tym czynnikom – krótko mówiąc czy jest dobrze przygotowana do wyścigu do top 10. Audyt SEO wskazuje silne i słabe strony witryny, może też podpowiadać jak naprawić błędy i jak dana strona wypada na tle konkurencji. Celem proponowanych w audycie zmian jest:

 • zwiększenie widoczności strony internetowej,
 • zwiększenie ruchu na stronie,
 • zwiększenie potencjału sprzedażowego.

Specjaliści z Verseo mogą przeprowadzić audyt SEO m.in. dla:

 • stron usługowych,
 • sklepów internetowych,
 • stron korporacyjnych,
 • portali,
 • serwisów informacyjnych,
 • witryn instytucji i organizacji,
 • blogów.

Mamy doświadczenie w audytowaniu stron internetowych każdej wielkości i z wielu branż. Wykonujemy audyty stron nie tylko w języku polskim. Na życzenie zlecającego, audyt możemy przygotować w wybranym przez niego języku.

KIEDY WARTO GO WYKONAĆ?

Audyt strony internetowej pod kątem SEO daje możliwość przetestowania strony internetowej pod kątem jej przygotowania do pozycjonowania. To rozwiązanie przeznaczone zarówno dla stron internetowych, które były już pozycjonowane, jak i dla tych, które nie korzystały jeszcze z tej usługi. Najczęstsze okoliczności, w których nasi klienci decydują się na audyt strony internetowej to:

 • moment przed rozpoczęciem pozycjonowania – tzw. „audyt otwarcia”,
 • zmiana firmy pozycjonującej stronę internetową,
 • gruntowna przebudowa strony internetowej,
 • wdrożenie nowej strony internetowej,
 • cykliczne badanie witryny.

Wiedzę i doświadczenie specjalistów SEO wykonujących audyt wspierają profesjonalne narzędzia – ich płatne wersje PRO mają zdecydowanie większy zakres możliwości niż ich darmowe odpowiedniki.

 

Co zawiera audyt SEO?

Przygotowane przez specjalistów z Verseo audyty nastawione są na dostarczenie kompleksowego zestawu informacji dotyczącego możliwości pozycjonowania badanej strony internetowej oraz wskazania niezbędnych zmian. Wykonywane przez nas audyty dostarczają (w zależności od wybranego pakietu) informacji dotyczących:

 • samej strony internetowej, jej budowy i optymalizacji pod kątem SEO,
 • możliwości indeksowania strony internetowej przez roboty sieciowe Google,
 • mobilności strony internetowej,
 • prędkości działania strony internetowej,
 • profilu linków,
 • analizy słów kluczowych,
 • analizy widoczności witryny,
 • analizy konkurencji,
 • wskazówek co warto zmienić w obrębie samej strony internetowej.

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy trzy warianty audytów. Różnią się one zakresem wykonywanych prac i ceną.

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3
analiza meta tagów
analiza pod kątem braku duplikatów strony
analiza treści na stronie
analiza sekcji head
poprawność struktury podstron
poprawność kodu podstron
analiza możliwości indeksowania strony
analiza mobilności witryny
analiza szybkości wyświetlania się
analiza budowy strony
analiza search console
analiza standardowa profilu linków
analiza szczegółowa profilu linków
analiza szczegółowa potencjału słów kluczowych
badanie zawartości merytorycznej strony
Crawl Budget
analiza szczegółowa konkurencji
analiza szczegółowa widoczności witryny
wskazania zmian
Cena 500-1000 zł 1100-2000 zł od 2100 zł

Jaki pakiet wybrać?

 

Pakiet 1

Standardowy audyt strony internetowej. Zawiera kompleksowy zestaw informacji na temat tego jak dana witryna przygotowana jest do procesu pozycjonowania, które są uzupełnione o ważne dane na temat profilu linków. Ten pakiet przygotowaliśmy m.in. z myślą o przedsiębiorcach działających lokalnie, stronach promujących usługi oraz nowych witrynach, które dopiero zadebiutowały w wyszukiwarce i nie mają jeszcze swojego profilu linków. Sprawdzi się także w przypadku stron organizacji pozarządowych oraz blogów.

Pakiet 2

Ten wariant łączy analizę witryny ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi linków i oceną potencjału słów kluczowych. Ten pakiet dedykujemy m.in. stronom internetowym promującym usługi oraz mniejszym sklepom internetowym. Sprawdzi się także w przypadku stron organizacji pozarządowych oraz blogów.

Pakiet 3

To bardzo rozbudowana wersja audytu uwzględniająca to, co jest w wersji bazowej, rozszerzona szczegółowe analizy konkurencji, słów kluczowych, widoczności, potencjału słów kluczowych oraz o rekomendacje zmian na stronie. Wykonujemy ją dla każdego typu stron internetowych.

Co warto wiedzieć przez zleceniem audytu?

Zakres informacji, które dostarcza audyt, uzależniony jest od wybranego pakietu lub indywidualnych ustaleń z osobą zlecającą wykonanie audytu. Wpływ na dane ma także to, jaki dostęp do strony internetowej i narzędzi analitycznych został przekazany pozycjonerowi.
Do uzyskania części informacji zamieszczanych w audycie niezbędny jest prawidłowy dostęp do serwera FTP, panelu zarządzania treścią CMS (jeśli strona takowy posiada), narzędzi Google Search Console (dostęp lub zgoda na podpięcie tego narzędzia przez osobę wykonującą audyt) oraz Google Analytics.
Nieprzekazanie dostępów mimo ustaleń lub wyraźna odmowa ich przekazania oznacza, że klient akceptuje fakt, że część czynności wchodzących w skład tego audytu nie zostanie w pełni wykonana. W audycie zamieścimy informacje które punkty z listy nie mogły zostać z tego powodu wykonane.
Czas realizacji audytu od momentu zlecenia wynosi do 7 dni roboczych. Te ramy czasowe dotyczą audytów standardowych, opartych o nasze trzy pakiety. Audyty o indywidualnie określonym zakresie mają każdorazowo określany termin realizacji. Informujemy o tym terminie naszych klientów z wyprzedzeniem, przed złożeniem zlecenia na wykonanie audytu.

Co obejmuje nasz audyt – krok po kroku

Przedstawiamy szczegółowo elementy wchodzące w skład naszych pakietowych audytów (lista wykonywanych prac może różnić się w zależności od wybranego pakietu audytu).

 1. Analiza meta tagów – ze szczególnym uwzględnieniem meta title i meta description. Poprawnie uzupełnione meta tagi, z uwzględnieniem parametrów takich jak ich zawartości, unikalność czy rozmiar, są jednym z ważniejszych punktów w procesie optymalizacji witryny i pozycjonowania. W trakcie audytu analizujemy meta tagi przypisane do strony głównej i do podstron. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Pożądany jest także w tym przypadku dostęp do Google Search Console.
 2. Analiza duplikatów strony – analiza unikalności witryny, uwzględniająca unikalność całego serwisu i brak duplikatów w jego obrębie, pozwala na wykrycie jednej z częstszych przyczyn problemów z pozycjonowaniem. Nieunikalność serwisu stanowi duży problem w kontekście skutecznych działań SEO, który musi zostać jak najszybciej skutecznie rozwiązany. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Pożądany jest także w tym przypadku dostęp do Google Search Console.
 3. Analiza treści na stronie – ze względu na tekstowy charakter wyszukiwarki Google, content odpowiedniej jakości stanowi bardzo ważny element procesu pozycjonowania. Audyt, który jest wykonywany przez specjalistów SEO z Verseo, obejmuje analizę treści pod kątem ilościowym, jakościowym, bada ich unikalność, a także rozmieszczenie – czy jest optymalnie wspierające pozycjonowanie. W przypadku znajomości listy słów kluczowych, na które ma być pozycjonowana dana witryna, możliwa jest także ocena czy aktualnie umieszczony na stronie content wspiera wystarczająco proces pozycjonowania. Jeśli strona internetowa zawiera sekcję BLOG, to możliwa jest także ocena czy zamieszczone tam wpisy są odpowiednim wsparciem dla procesu pozycjonowania. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 4. Analiza sekcji head – nie będzie przesadą jeśli stwierdzimy, że zawartość sekcjijest dla robotów sieciowych Google równie ważna, co sekcjadla osób odwiedzających stronę internetową. Ze względu na to ta część kodu strony wymaga szczegółowego dopracowania pod kątem preferencji robotów sieciowych. Niewłaściwa zawartość sekcjimoże bardzo skutecznie uniemożliwić proces pozycjonowania, broniąc dostępu do strony internetowej robotom sieciowym. Z tego powodu analiza sekcji, wykonywana pod kątem potrzeb SEO, zajmuje ważne miejsce w przygotowywanych przez naszych specjalistów audytach. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 5. Poprawność struktury podstron – prawidłowa budowa serwisu i wewnętrznego linkowania są bardzo ważne z dwóch względów. Pierwszy z nich związany jest z SEO – roboty sieciowe Google zdecydowanie preferują serwisy o przejrzystej i logicznej budowie, która jest przyjazna dla osób odwiedzających daną witrynę i pozwala z łatwością odnaleźć interesujące ich informacje, aktualności czy produkty. Drugi to prosprzedażowy charakter takiej wygodnej w obsłudze strony internetowej. Uwzględnienie tego zagadnienia w naszym audycie to po prostu „dwie pieczenie na jednym ogniu”! Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 6. Poprawność kodu podstron – choć pojęcie „jakości strony internetowej” funkcjonuje w kontekście usługi Google Ads, to nie należy zapominać o tym, że poprawnie działające strony internetowe są zdecydowanie lepiej postrzegane przez roboty sieciowe Google, co nie pozostaje bez znaczenia na skuteczność procesu pozycjonowania. Test poprawności kodu pozwala na wychwycenie błędów, których wyeliminowanie może skutecznie wspomóc proces pozycjonowania strony internetowej. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 7. Analiza możliwości indeksowania strony – nawet najlepsza optymalizacja nie pomoże w sytuacji, w której roboty sieciowe nie mają możliwości indeksowania witryny. Brak możliwości indeksowania lub zbyt rygorystyczne ograniczenia w tym zakresie mogą totalnie zablokować stronę internetową i uniemożliwić jej wyświetlanie wśród wyników. Audyt przygotowywany przez naszych specjalistów sprawdza czy roboty sieciowe mają najlepszy możliwy dostęp do strony internetowej. W uzasadnionych okolicznościach należy odpowiednio wyłączyć części witryny przed możliwością indeksowania. W trakcie audytu pozycjoner analizuje stronę internetową pod kątem obu spośród tych zagadnień. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Pożądany jest także w tym przypadku dostęp do Google Search Console.
 8. Analiza mobilności witryny – biorąc pod uwagę jak duże znaczenie przywiązuje aktualnie Google do dostosowania stron internetowych do możliwości ich bezproblemowego wyświetlania i obsługi na urządzeniach mobilnych, ten punkt musiał znaleźć się w przygotowywanym przez nas audycie. Niedostosowanie strony internetowej do wymogów urządzeń mobilnych wpływa negatywnie nie tylko na wyniki wyświetlane na tych urządzeniach; obniża znacząco całościowy potencjał danej witryny w kontekście pozycjonowania. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 9. Analiza szybkości wyświetlania się – szybkość działania strony internetowej jest elementem, który Google bierze pod uwagę przy ocenie. Wolno działające strony muszą liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami w postaci obniżenia ich pozycji w rankingu Google lub znacznego ograniczenia możliwości wzrostu pozycji. Jest to czynnik wpływający na proces pozycjonowania w dużym stopniu, dlatego też jest uwzględniany w zawartości audytu. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 10. Analiza budowy strony – tylko prawidłowo zbudowana strona internetowa może liczyć się w wyścigu do czołówki wyników wyszukiwarki. Roboty sieciowe Google zdecydowanie preferują serwisy o przejrzystej, pozbawionej błędów i logicznej budowie, która jest przyjazna dla osób odwiedzających daną witrynę i pozwala z łatwością odnaleźć interesujące ich informacje, aktualności czy produkty. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany tylko w sytuacji, w której dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 11. Analiza przy użyciu Google Search Console (GSC) – to narzędzie, znane wcześniej pod nazwą Google Webmaster Tools, dostarcza kompleksowych informacji m.in. na temat możliwości indeksowania danej strony internetowej przez roboty sieciowe, problemów z meta tagami, danych o ewentualnych karach od Google, ruchu na stronie, profilu linków, błędach serwera czy problemach z niedziałającymi podstronami. By dokonać takiej analizy, niezbędny jest dostęp do narzędzia Google Search Console (udostępnienie konta przez osobę zlecającą audyt) lub akceptacja dla podpięcia go przez naszego specjalistę. Ten drugi przypadek wymaga posiadania odpowiednich dostępów do strony internetowej.
 12. Analiza standardowa profilu linków – ta analiza zawiera podstawowe dane dotyczące profilu linków danej strony internetowej (indeks świeży oraz historyczny) wraz z ich interpretacją. Jest przedstawiana w raporcie tylko w sytuacji, w której strona internetowa dysponuje już linkami – zdążyła ich nabyć. Z tego powodu dane o profilu linków nie znajdą się w audycie dopiero powstającej strony internetowej, który to audyt nastawiony jest dostarczenie wskazówek dla osoby budującej witrynę pod kątem jak najlepszego przygotowania jej do pozycjonowania. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Przydatny przy analizowaniu profilu linków jest dostęp do Google Search Console (lub możliwość podpięcia tego narzędzia).
 13. Analiza szczegółowa profilu linków – ta analiza zawiera rozszerzone dane dotyczące profilu linków danej strony internetowej (indeks świeży oraz historyczny) wraz z ich interpretacją. Znajduje się tu np. szczegółowe omówienie źródeł linków wraz z ich znaczeniem dla procesu pozycjonowania i oceną ich jakości. Audyt jest uzupełniony o obszerne zestawienia linków związanych z badaną stroną internetową. Analiza szczegółowa profilu linków jest przedstawiana w raporcie tylko w sytuacji, w której strona internetowa dysponuje już linkami – zdążyła je nabyć. Z tego powodu dane o profilu linków nie znajdą się w audycie dopiero powstającej strony internetowej, który to audyt nastawiony jest dostarczenie wskazówek dla osoby budującej witrynę pod kątem jak najlepszego przygotowania jej do pozycjonowania.
  Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Przydatny przy analizowaniu profilu linków jest dostęp do Google Search Console (lub możliwość podpięcia tego narzędzia).
 14. Analiza Crawl Budget – jest to budżet indeksowania witryny czyli maksymalna liczba stron, które Google może zaindeksować w związku z daną domeną. Jest to parametr istotny dla bardzo rozbudowanych serwisów np. sklepów internetowych o bogatym asortymencie. Dlatego informacje o nim znajdują się w pakiecie dedykowanym najbardziej obszernym witrynom.
 15. Analiza szczegółowa konkurencji – to ocena jak badana strona internetowa wypada na tle wybranych konkurentów pod względem m.in. widoczności na słowa kluczowe czy generowania ruchu na stronie internetowej. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 16. Analiza szczegółowa potencjału słów kluczowych – służy wskazaniu które słowa kluczowe są dobrym wyborem w kontekście pozycjonowania. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Zalecane jest w tym przypadku posiadanie dostępów do Google Search Console (lub możliwość podpięcia tego narzędzia), a także do Google Analytics (lub możliwość podpięcia tego narzędzia).
 17. Badanie zawartości merytorycznej strony – służy ocenie czy strona posiada wszystkie niezbędne elementy, odpowiednią ilość treści umieszczoną we właściwych miejscach itp. Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej.
 18. Analiza szczegółowa widoczności witryny – ten punkt audytu udziela odpowiedzi na pytanie jak bardzo widoczna jest dana strona internetowa w momencie przeprowadzania badania. Uwzględnia m.in. kwestie związane z indeksowaniem czy ze słowami kluczowymi.
  Jest to parametr, który może zostać przeanalizowany także w sytuacji, w której nie dysponujemy dostępami do strony internetowej. Zalecany jest w tym przypadku dostęp do narzędzia Google Search Console (udostępnienie konta przez osobę zlecającą audyt) lub akceptacja dla podpięcia go przez naszego specjalistę. Ten drugi przypadek wymaga posiadania odpowiednich dostępów do strony internetowej.
 19. Wskazania zmian – są zalecenia dotyczące zmian na stronie czyli nasze rekomendacje dotyczące przebudowy strony, zmian w profilu linków, treści zamieszczanych w obrębie witryny itp. Są to wskazówki pozwalające na wyeliminowanie lub redukcję problemów utrudniających lub uniemożliwiających proces pozycjonowania.
  Jest to punkt audytu, który może zostać wykonany tylko w sytuacji, w której dysponujemy dostępami do strony internetowej. Brak dostępów do strony sprawia, że rekomendacje i wskazówki odnośnie zmian będą mieć znacząco ograniczony zakres i większy stopień ogólności, np. bez posunięcia bardziej konkretnych rozwiązań.
  Zalecany jest w tym przypadku dostęp do narzędzia Google Search Console (udostępnienie konta przez osobę zlecającą audyt) lub akceptacja dla podpięcia go przez naszego specjalistę. Ten drugi przypadek wymaga posiadania odpowiednich dostępów do strony internetowej.

W przypadku gdy Państwa oczekiwania odnośnie audytu SEO nie znajdują odzwierciedlenia w żadnym z pakietów, to prosimy o kontakt z nami. Po poznaniu Państwa specyficznych oczekiwań możemy przygotować propozycję i wycenę takiego indywidualnie skrojonego audytu.

Zapraszamy do kontaktu z Verseo i zamówieniem audytu dla swojej strony internetowej. Jeśli zastanawiają się Państwo który pakiet będzie najlepszy, to zachęcamy do konsultacji. Naszym celem jest dostarczenie usług najwyższej jakości odpowiadających Państwa potrzebom. Zaufało nam już ponad 2000 klientów!

Opinie naszych klientów

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności