FAQ

Jaki jest minimalny budżet kampanii?

Verseo prowadzi dla swoich klientów kampanie zarówno o budżetach 200-300 zł, jak i 200-300 000 zł. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów Google AdWords poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Za rozsądne minimum budżetu na kampanię Google AdWords można uznać 600 złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda to w przypadku Twojej branży i obszaru, na którym chcesz się promować, to zapraszamy do kontaktu z Verseo.

Czy decydując się na usługi Verseo będę mieć przypisanego indywidualnego opiekuna klienta?

Tak, każdy nasz klient ma przydzielonego indywidualnego opiekuna, z którym można kontaktować się mailowo, telefonicznie lub umówić na bezpośrednie spotkanie.

Co dostajemy w ramach usług świadczonych przez Verseo?

Zajmujemy się promocją naszych klientów kompleksowo, prowadząc kampanie od A do Z. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i szanujemy ich czas.

Czy podpisujemy umowy na usługi marketingowe?

Tak, ponieważ zależy nam na przejrzystości współpracy i zagwarantowaniu poczucia bezpieczeństwa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy różne modele współpracy i płatności, umowy z krótkimi okresami wypowiedzenia, jesteśmy też otwarci na negocjacje i indywidualne ustalenia. Przed rozpoczęciem współpracy zawsze przesyłamy umowę.

Czy będę otrzymywać raporty z wynikami prowadzonych działań?

Tak, nasi klienci mają stały dostęp do wyników kampanii, a na specjalne życzenie możemy przygotować także okresowe raporty. Klienci, których strony pozycjonujemy, mają stały dostęp do codziennie sprawdzanych wyników i pozycji.

Czy muszę znać się na marketingu internetowym, by korzystać z usług Verseo?

Nie, ponieważ uważamy, że to my mamy być ekspertami w tej dziedzinie, a Ty masz być ekspertem w swoim biznesie. Zadbamy kompleksowo o Twoją promocję, prześlemy nasze propozycje, wyjaśnimy co i jak i poprosimy o zatwierdzenie przez Ciebie.

Czy prowadzimy szkolenia?

Tak, prowadzimy dla klientów o większych budżetach reklamowych. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu marketingu internetowego, to zapraszamy do kontaktu z nami. Okresowo przygotowujemy także szkolenia otwarte o których wcześniej informujemy naszych klientów.

Jak można zapisać się do newslettera Verseo?

By zapisać się do newslettera Verseo wystarczy wejść na stronę główną lub na nasz blog (blog.verseo.pl) i skorzystać z odpowiedniego boksu (“Zapisz się do newslettera”). Newsletter Verseo to comiesięczna porcja treści premium, branżowych informacji i unikalnych porad.

Czy wykorzystanie technologii VCM (Verseo Campaign manager) w kampanii wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Wykorzystanie technologii VCM lub Double Click (jeśli w konkretnym przypadku lepiej zastosować tę technologię niż VCM) zazwyczaj nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, chyba że ustalenia są inne (np. osobne rozliczenia za użycie technologii VCM i osobne za kampanię).

Czy Verseo przeprowadza audyty działających już kampanii?

Tak i taki audyt jest darmowy. By go otrzymać, wystarczy się z nami skontaktować korzystając np. z formularza “bezpłatny audyt marketigu” (https://verseo.pl/audyt-ppc/).

Czy korzystanie z VCM wymaga dodatkowych integracji?

Możliwe, że tak będzie. W takiej sytuacji poinformujemy Cię o tym, sami dokonamy niezbędnych integracji, a jeśli pojawiłyby się dodatkowe, związane z tym koszty, to sam podejmiesz decyzję czy wdrażać VCM.

Czy podejmujemy się zdejmowania filtra - kary od Google ze strony internetowej?

Zobaczymy, co można zrobić – wystarczy się z nami skontaktować. Każdy przypadek jest inny, decyzję o podjęciu się tego zadania podejmujemy po dokładnym audycie witryny.

Jakie kanały reklamy obsługuje Verseo?

Obsługujemy następujące kanały: wszystkie usługi z rodziny Google AdWords, Google Merchant Center, Google Display Network, Facebook, YouTube, FaceAds, inne wyszukiwarki m.in. Bing, Yandex.

Czy prowadzimy kampanie zagraniczne?

Tak, prowadzimy kampanie kierowane na każdy rynek zagraniczny, na dowolne języki i lokalizacje geograficzne. Mamy certyfikowanych specjalistów Google AdWords specjalizujących się w kampaniach eksportowych.

Opinie naszych klientów

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Grunwaldzka 515b, 62-064 Plewiska

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności