2ClickShop to dedykowana platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasyERP w czasie rzeczywistym. 2ClickShop posiada setki modułów oraz integracji, które indywidualnie wdrażamy, zgodnie z potrzebami klientów.


Specjalizacja : dedykowane wdrożenia sklepów internetowych i systemów B2B

2ClickShop to zespół 50 specjalistów e-commerce, który od 17 lat projektuje i wdraża dedykowane rozwiązania e-commerce B2C i B2B w oparciu o platformę 2ClickShop.

Wybrane wdrożenia: Gabriella.pl, Nowaelektro.pl Neonail.pl, Patimaks.pl, Swiat-agd.com.pl, Digital24.pl, Curve-lifestyle.pl.

Zobacz case studies Darmowa wycena

Dlaczego wybrać rozwiązanie 2ClickShop?

 

Platforma e-commerce 2ClickShop to jedyne na rynku rozwiązanie, zapewniające tak dużą elastyczność opartą o unikalne połączenie funkcjonalności systemów (PIM – system zarządzania informacją o produkcie, CMS – system zarządzania treścią, e-commerce B2C, e-commerce B2B, e-mail marketing) oraz opieki autorskiego zespołu wdrożeniowego.

Dlaczego polecamy naszego partnera:

Przy współpracy z 2ClickShop przeprowadziliśmy wiele wspólnych projektów. Jest to sprawdzony i zaufany partner, który posiada wieloletnie doświadczenie przy wdrożeniach dedykowanych sklepów internetowych i doskonale dopasowuje rozwiązania do potrzeb biznesowych naszych klientów.

Krzysztof Masłowski CEO Verseo

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Grunwaldzka 515b, 62-064 Plewiska

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności