Partnerzy

2ClickShop

 

2ClickShop to dedykowana platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasyERP w czasie rzeczywistym. 2ClickShop posiada setki modułów oraz integracji, które indywidualnie wdrażamy, zgodnie z potrzebami klientów.


Specjalizacja : dedykowane wdrożenia sklepów internetowych i systemów B2B

Callpage

 

CallPage to rozwiązanie, które dzięki analizowaniu zachowań użytkowników na stronie internetowej pozwala na zwiększenie ilości telefonów sprzedażowych pomiędzy firmą a zainteresowanymi. Wtyczka oferowana przez CallPage, pozwala na szybki kontakt z klientem w 28 sekund. Po dodaniu jej na stronie, klient zostawia dane kontaktowe, a firma oddzwania w sposób szybki i wygodny. To pozwala na wzrost ilości pozyskiwanych kontaktów, zwiększa szansę na zamianę ich w nabywców, usprawnia proces obsługi klienta oraz zwiększa satysfakcję i lojalność klientów. Obecnie z systemu korzysta już ponad 2000 firm.


Specjalizacja : generowanie połączeń

Sky-Shop.pl

 

Sky-Shop.pl to platforma sklepowa, umożliwiająca założenie gotowego sklepu internetowego i hurtowni B2B. W zamian za płatność abonamentu użytkownik otrzymuje pełne narzędzie do sprzedaży wraz z niezbędnymi funkcjonalnościami, integracjami i wsparciem Obsługi Klienta. Pracownicy Sky-Shop.pl zajmują się hostingiem, bezpieczeństwem i rozwojem oprogramowania. Sprawdź sam Sky-Shop.pl i załóż sklep testowy na 14 dni za darmo lub dowiedz się więcej!


Specjalizacja : oprogramowanie dla sklepów internetowych

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności