Kariera - Oferty pracy

Senior SEO Specialist

Miejsce pracy: Poznań

Formularz aplikacyjny

Oferta pracy: Senior SEO Specialist

Dane kontaktowe:

CV * Obsługiwane formaty: PDF, DOC, DOCX. Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB
Błędne rozszerzenie pliku. Dozwolone formaty PDF,DOC,DOCX

Wszystko sprawdzone i gotowe?

Wysyłanie nie powiodło się. Sprawdź formularz i spróbuj jeszcze raz.

Kontrakt B2B

8000 – 12000 zł
netto + VAT

30 dni płatnych wolnych
od świadczenia usług

Pakiet szkoleń na start

Jesteśmy sobie pisani?

Poszukujemy osoby, która zajmie się tworzeniem i realizacją strategii SEO dla naszych klientów. W Verseo możesz liczyć na swobodę działania i możliwość testowania nowych rozwiązań. Liczymy na Twoją ekspertyzę i dajemy przestrzeń i narzędzia, aby działania przynosiły efekty.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia → 8000 – 12000 zł netto + VAT (podstawa + system prowizyjny bez górnego limitu pozwalający na szybki wzrost wynagrodzenia), → Sprawdź ile zarabia specjalista SEO w Verseo.
  • umowę B2B,
  • 30 płatnych dni wolnych od świadczenia usług,
  • elastyczne godziny pracy – możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00,
  • pracę w nowym 300-metrowym biurze Działu SEO zlokalizowanym w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu, a w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • jasną ścieżkę rozwoju i kariery, w Verseo nie musisz budować mozolnie stażu pracy, by wbijać się na wyższe zarobki. Wypłata uzależniona jest od tego co robisz, a nie tego, od jakiego czasu to czynisz,
  • brak sztywnego planu – każdy SEOwiec może brać dodatkowe projekty, proponować nowe rozwiązania i zarabiać dodatkowe pieniądze,
  • średni wzrost wynagrodzeń o 30% rok do roku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań, nie ma sztywnej strategii pozycjonowania – każdy SEOwiec ma swoją metodologię działania, którą może swobodnie wdrażać,
  • wsparcie SEO Editora i Działu Copywritingu przy wprowadzaniu treści na stronę,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy,
  • bonus relokacyjny – jeśli jesteś spoza Poznania, ułatwimy Ci aklimatyzację nie tylko niezapomnianymi integracjami, ale też bonusem w gotówce, wynosi on około 3 czynszów i ma Ci pomóc się wygodnie urządzić w nowym miejscu.

Twoje zadania:

  • wykonywanie audytów stron internetowych,
  • przygotowywanie strategii pozycjonowania dla dużych klientów Verseo,
  • optymalizacja stron www,
  • aktywna współpraca z innymi działami,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • masz minimum roczne doświadczenie związane z pozycjonowaniem stron,
  • znasz HTML/CSS/Wordpress,
  • korzystasz na co dzień z narzędzi SEO (Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog i inne),
  • swobodnie poruszasz się w zagadnieniach związanych z hostingiem i domenami,
  • znasz PHP, MySQL w stopniu pozwalającym na optymalizację SEO,
  • cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • łączysz swobodę bycia z kulturą osobistą.

Narzędzia, które wykorzystujemy:

Semstorm, Senuto, Ahrefs, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SEOStation, Google Search Console, Google Analytics. Jeśli czujesz, że coś warto tu dodać, będziesz mieć spore pole do popisu, bo lubimy testować i wdrażać nowe rozwiązania. 😉

Poznaj Team SEO:

Bartosz Szlachetka

Head of SEO Team

Tomasz Kolera

Executive SEO Specialist

Joanna Michalska

Mateusz Tomys

josiecka

Joanna Osiecka

SEO Specialist

Dołącz do nas!

Sprawdź, jak będzie wyglądał proces rekrutacji:

Zaprosimy cię na spotkanie
Zaprosimy Cię na zdalną rozmowę rekrutacyjną. Poznasz wówczas swojego przyszłego przełożonego, Bartosza.

Feedback
Jeśli między nami zaiskrzy, zaprosimy Cię do współpracy! A jeśli tym razem nam się nie uda, przekażemy Ci konkretny feedback.

Proces rekrutacji na to stanowisko zamyka się w powyższych dwóch etapach.

To jak, zagrasz z nami?