Kariera - Oferty pracy

PHP Developer

Miejsce pracy: Poznań

Formularz aplikacyjny

Oferta pracy: PHP Developer

Dane kontaktowe:

CV * Obsługiwane formaty: PDF, DOC, DOCX. Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB
Błędne rozszerzenie pliku. Dozwolone formaty PDF,DOC,DOCX

Wszystko sprawdzone i gotowe?

Wysyłanie nie powiodło się. Sprawdź formularz i spróbuj jeszcze raz.

Kontrakt B2B

15000 – 20000 zł
netto + VAT

30 dni płatnych wolnych
od świadczenia usług

Pakiet szkoleń na start

Pora dołączyć do zawodowców. Pod koniec dnia w Verseo 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 8 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. Portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

Jesteśmy sobie pisani?

“Never try, never know”! Mamy szansę sprawdzić swoje dopasowanie na polu zawodowym. Jeśli jesteś programist(k)ą z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w PHP – rozkładamy przed Tobą czerwone dywany i zapraszamy do wspólnej rozmowy.
Możesz wzbogacić kompetencjami i wyszukaną osobowością nasz zespół deweloperski.

Co oferujemy?

  • Kontrakt B2B;
  • 15-20 000 netto + VAT;
  • 30 płatnych dni wolnych od świadczenia usług;
  • Pakiet szkoleń na start (zewnętrznych i wewnętrznych);
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne miejsce pracy w Parku Technologicznym w Poznaniu;
  • Wysokiej jakości sprzęt, niezbędny do wykonywania obowiązków;
  • Sprecyzowane zadania i cele, z jednoczesnym pozostawieniem swobody działania.

Twoje zadania:

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie nowego oprogramowania w ramach projektów realizowanych przez Verseo oraz za późniejsze zarządzanie nimi.

Najważniejsze na tym stanowisku będą:

  • Praktyczne doświadczenie – tworzenie aplikacji webowych w PHP minimum rok;
  • Dobra znajomość frameworka Laravel, T-SQL, narzędzi ORM, jak również Vue i TypeScript;
  • Doświadczenie w działaniu z relacyjnymi bazami danych i gitem,
  • Umiejętność korzystania z Composer’a;
  • Podstawowa znajomość JS, Solid oraz OOP,
  • Doświadczenie w pracy ze wzorcami projektowymi i dobrymi praktykami programistycznymi;
  • Umiejętność precyzyjnego analizowania wymagań;
  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim (poziom B2);
  • Gotowość do stałego rozwoju, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Gotowość do pracy głównie w trybie stacjonarnym.

Szukamy osoby, która również:

  • Potrafi dobrze rozszyfrować skrót TDD;
  • Zna frameworka Playwright lub podobny do testowania UI;
  • “Umie w” Angular / React;
  • Ma doświadczenie w projektowaniu baz danych dla dużych systemów;
  • Potrafi zarządzać linuxem, apache httpd oraz bazą MySql / MariaDB w stopniu pozwalającym na samodzielne uruchomienie aplikacji na serwerze;
  • Posiada umiejętność pracy zarówno z UI jak i back-endem.

Poznaj zespół, z którym przyjdzie Ci współpracować:

Michał Lipiński

Programmer

Bartek Kiljan

Web Developer

Izabela Pirańska

Brand Manager

Radosław Strzelecki

Technology Manager

Dołącz do nas!

Sprawdź, jak będzie wyglądał proces rekrutacji:

Zadzwonimy do Ciebie
Pierwszy etap to ok. 20-minutowa rozmowa telefoniczna z Twoim przyszłym przełożonym. Jeśli okaże się, że między nami „kliknęło”…

Zaprosimy cię na spotkanie
Odwiedzisz nas w biurze lub połączymy się zdalnie.

Feedback
Jeśli między nami zaiskrzy, zaprosimy Cię do współpracy! A jeśli tym razem nam się nie uda, przekażemy Ci konkretny feedback.

Proces rekrutacji na to stanowisko zamyka się w powyższych trzech etapach.
Po każdym z nich otrzymasz od nas informację zwrotną.

To jak, zagrasz z nami?