Kariera - Oferty pracy

New Business Specialist

Miejsce pracy: Poznań

Formularz aplikacyjny

Oferta pracy: New Business Specialist

Dane kontaktowe:

CV * Obsługiwane formaty: PDF, DOC, DOCX. Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB
Błędne rozszerzenie pliku. Dozwolone formaty PDF,DOC,DOCX

Wszystko sprawdzone i gotowe?

Wysyłanie nie powiodło się. Sprawdź formularz i spróbuj jeszcze raz.

Kontrakt B2B

3500-5000 zł netto + VAT
+ prowizja

30 dni płatnych wolnych
od świadczenia usług

Pakiet szkoleń na start

Pora dołączyć do zawodowców. Pod koniec dnia w Verseo 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 8 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. Portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

Co oferujemy?

  • System prowizyjny bez górnego limitu, który pozwoli Ci na szybki wzrost wynagrodzenia. Średnie wynagrodzenie w zespole New Sales to 10-11 000 zł netto (B2B).
  • Dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Smartlook, ABtesting, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej.
  • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży – zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun. W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne – niektóre wybieramy sami, ale możesz też przedstawić swoje propozycje.
  • Sprecyzowane zadania i cele – zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Najważniejsze na tym stanowisku będą:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu.

A szukamy osoby, która również:

  • uparcie dąży do realizacji celów i zamykania sprzedaży,
  • opanowała do perfekcji trudną sztukę konwersacji i zaciekawienia rozmówcy,
  • potrafi aktywnie słuchać i ma wysoki poziom empatii,
  • łączy swobodę bycia z kulturą osobistą – klienci lubią z Tobą pracować,
  • swobodnie posługuje się językiem angielskim – poziom B2,
  • potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania.

Twoimi zadaniami będą:

  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B) – cold calling to podstawa naszej pracy, do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt z potencjalnymi klientami Verseo,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • spotkania sprzedażowe z klientami,
  • współdziałanie z innymi zespołami firmy – będziesz blisko współpracować z zespołem Customer Success, który zajmie się obsługą Twoich klientów,
  • praca z takimi narzędziami jak HubSpot, Google Analytics, G-Suite, Tasty Task.

Poznaj zespół, z którym przyjdzie Ci współpracować:

Weronika Waszczuk

Dołącz do nas!

Sprawdź, jak będzie wyglądał proces rekrutacji:

Zadzwonimy do Ciebie
Pierwszy etap to ok. 20-minutowa rozmowa telefoniczna z Twoim przyszłym przełożonym. Jeśli okaże się, że między nami „kliknęło”…

Zaprosimy Cię na spotkanie
Odwiedzisz nas w biurze lub połączymy się zdalnie.

Feedback
Jeśli między nami zaiskrzy, zaprosimy Cię do współpracy! A jeśli tym razem nam się nie uda, przekażemy Ci konkretny feedback.

Proces rekrutacji na to stanowisko zamyka się w powyższych trzech etapach.
Po każdym z nich otrzymasz od nas informację zwrotną.

To jak, zagrasz z nami?