Top 24 narzędzia Google

Dodany 3 grudnia 2019

46 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 8 ocen )

Zobacz komentarze (3)

TOP 24 narzędzia marketingu to poradnik, który powinna znać każda firma!

Prowadzenie biznesu wymaga korzystania z wielu narzędzi. Niezależnie od branży, wielkości oraz rodzaju biznesu konieczne jest używanie programów lub aplikacji umożliwiających wykonywanie zadań, przekazywanie informacji, promowanie swoich produktów lub usług.

Google postanowiło wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy aktywnie działają w świecie biznesu i przygotowało zestaw (w większości darmowych) narzędzi, które ułatwiają pracę.

Proponowane w Poradniku rozwiązania wykorzystywać można do wspierania oraz upraszczania działań w organizacji, promocji firmy oraz prowadzenia grafiku i korespondencji.

Jeżeli zajmujesz się marketingiem to ten zestaw narzędzi na pewno Ci się przyda!

W tym poradniku omawiamy narzędzia, które każdy szanowany się w branży marketer znać powinien!

24 narzędzia marketingowe Google to lista najczęściej wykorzystywanych narzędzi. Polecamy korzystanie z nich, gdyż z własnego doświadczenia wiemy jak dobrze wspierają one pracę!

Co znajdziesz w Poradniku?

Prawie 50 stron wartościowej treści, która jest obowiązkową lekturą dla wszystkich prowadzących własną firmę lub zajmujących się marketingiem.

Topowe narzędzia są w większości dostepne za darmo, a przynajmniej każde z nich ma darmową wersję podstawową, dzięki której na wstępie możesz określić czy dane narzędzie będzie Twojej firmie potrzebne czy jednak z niego zrezygnujesz.

 • Pagespeed Insights,
 • Test My Site,
 • Market Finder,
 • Google Blogger,
 • Google Public Data,
 • Google Ads,
 • Google Keyword Planner,
 • Google Search Console,
 • Google Moja Firma,
 • Google Optimize,
 • i 14 innych, równie pomocnych narzędzi! Sprawdź sam!

Google oferuje wiele usprawnień, narzędzi i porad. Jako właściciel firmy lub specjalista ds. marketingu zapewne wiesz jak trudno czasami nadążyć i być zawsze na bieżąco z nowościami. Właśnie dlatego postanowiliśmy zebrać w jedym miejscu najważniejsze narzędzia wraz z ich opisami oraz wyjaśnieniami funkcji, które mogą się Tobie przydać. Warto się z nimi zapoznać by wiedzieć jakie korzyści może wnieść do Twojej firmy ich użycie.

Przyznajemy, że bez niektórych z tych narzędzi nasz biznes oraz biznesy naszych klientów, nie byłyby tak efektywne jak teraz!

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 8 ocen )

Zobacz komentarze (3)

Autor

in

Martyna Mikołajczak

Product Designer

Powiedzieć o Niej, że jest Certyfikowaną Specjalistką Google Ads to zdecydowanie za mało! Połączyła swoją wiedzę z know how Verseo i stała się twórczynią niezwykle skutecznych reklam Google Ads.

Komentarze (3)

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany